„Nemáme mezi sebou vztah matka a dcera“: Agáta Hanychová promluvila o své mamince Veronice Žilkové, na chvíli není maminka, na chvíli je to Veronika

Agáta Hanychová nedávno potěšila své fanoušky neobvyklým podcastem spolu se svou maminkou Veronikou Žilkovou. Ukázalo se, že slavná herečka je pro svou dceru stálou rádkyní. Navíc jsou to velmi blízké kamarádky. Takový dobrý vztah mají už od dětství Agáta. Některé podrobnosti řekla pro Expres.

Přátel, kterým můžete důvěřovat a říkat všechny své problémy nebo zkušenosti, je velmi málo.

Pro Agátu Hanychovou je jednou z takových kamarádek její maminka Veronika Žilková.

Zdroj: Instagram

Matka může vždy podpořit svou dceru, dát jí dobrou radu a podobně.

Podporovala ji, když probíhalo dlouhé období rozvodu s Jakubem Prachařem.

Zdroj: Instagram

„My tyto hovory vedeme pravidelně. Ona mi vše vysvětluje klidně, stejně jako v těch podcastech. Ona tak s námi mluví,“ vysvětlila Agáta Hanychová pro Expres.

Zdroj: Instagram

Podle Agáty její maminka také vše vypráví o sobě.

Mají mnohem přátelštější vztah než jen matky a dcery.

„I ona se mi svěřuje se vším. Nemáme mezi sebou vztah matka a dcera, ale spíš jsme takoví partneři,“ Agáta říká, že to tak bylo vždycky.

Zdroj: super.cz

Modelka přiznala, že vždy pomáhala matce s dětmi, protože u nich „tatínkové nikdy moc nefungovali“. Podle ní jsou skutečné kamarádky.

Zdroj: YouTube

Agáta Hanychová promluvila o velmi zajímavé hře, která pomáhá zlepšit vztah mezi rodičem a dítětem. Tuhle hru s ní kdysi hrála její matka.

Zdroj: Aha! – Marek Pátek

Jejím smyslem je, aby se rodič s dítětem dohodli, že pokud dítě udělá nějaký průšvih, může si promluvit s kamarádem, ale ne s rodičem. Agáta tak mohla mluvit s Veronikou, ale ne s maminkou.

Zdroj: YouTube

Agáta teď hraje stejnou hru se svými dětmi. Doufá, že mezi ní a jejími dětmi bude stejně dobrý vztah, jaký měla se svou matkou. Kryšpín nebo Mia mohou mluvit s Agátou, ale ne s matkou.

Share