Takové nadané dítě potkáte jen zřídka: Asi 5 minut se budete smát

Dětská kreativita nás opouští, až se stáváme dospělí. Chtělo by se někdy něco takového zorganizovat a vytvořit pozitivní atmosféru.

Zdroj:youtube

Pokud jste někdy byli na dětských večírcích, jistě jste si všimli, že děti, které se jich účastní, často mají ke svým představením spíše formální pocit.

Možná za takovou lhostejnost mohou pedagogové a rodiče, kteří nutí děti nekonečně zkoušet básně a písně, které jsou pro děti naprosto nezajímavé.

Hrdinka našeho vtipného videa však zjevně nepatří k dětem, které vnímají večírky jako povinnou tvrdou práci. Podle její emocí, dívka opravdu ráda, že se konečně objevila na jevišti.

Zdroj:youtube

Video natočila žena jménem Michelle Neshin, která přišla na dětskou oslavu obdivovat představení své dcery Sofie.

Ve videu můžete sledovat, jak skupina dětí v mateřské škole stojí na scéně a předvádí píseň. Z tváří dětí je okamžitě jasné, že takový falešný zpěv jim nedělá žádné potěšení.

Zdroj:youtube

Ale ne všechny děti jsou tak lhostejné, centrem pozornosti je Sophia, která, soudě podle výrazů obličeje a pohybů, si doslova užívá znějící píseň a celé představení!

Dívka vášnivě mává rukama s neuvěřitelným výrazem obličeje a také dělá různé krásné pózy, zjevně si představující, že je to ona, kdo píseň provádí.

Zdroj:youtube

Je zcela přirozené, že takové odhodlání Sofie okamžitě upoutá pozornost diváků sedících v hale, kteří se po každém pohybu mladé zpěvačky začnou smát.

Zdroj:youtube

Určitě s podívejte na představení Sofie, zvláště pokud máte sami malé děti!

PSALI JSME: DÍVKA SE DOZVĚDĚLA O SVÉM TĚHOTENSTVÍ A PO POUHÝCH TŘECH DNECH SE UŽ STALA MATKOU: JAK JE TO MOŽNÉ

PŘIPOMÍNÁME: PŘEDPOVĚĎ POČASÍ DO KONCE TÝDNE: METEOROLOGOVÉ ŘEKLI, CO NÁS ČEKÁ

Share