Bára Mottlová se od kasy vracela do mužského magazínu: Znovu ukazuje své křivky

Barbora Mottlová kvůli koronavirové epidemii přišla o příjem, kvůli tomu si sedla za kasu v supermarketu. Ve dnešní době 33léta sexbomba vrací zpět do mužského magazínu Playboy, kde ji paní už dlouho čekali.

Zdroj: blesk.cz

Během karantény hezká blondýna začala pracovat na kase v pražském supermarketu. “Dva týdny jsem lenošila, ale potom jsem šla do sámošky nakoupit, a všimla jsem si, že se nabírají brigádnici,” řekla modelka.

Zdroj: blesk.cz

“Cely den si o tom myslela, a pak jsem šla zpátky do obchodu, abych se zeptala osobně. Za týden jsem už vesele pípala na kase,” dodala Mottlová.

Po ukončení karantény a rozvolňování opatření Báře znovu přišly nivě nabídky. Začala znovu fotit, a také producírovala nahá po Hradčanech.

Zdroj: blesk.cz

“Když jsem vstávala v půl páté ráno, abych byla připravena na rozbřesk, vůbec mi to nevadilo. Naopak, nemohla jsem dospat!” řekla modelka.

“Bylo to dostatečně náročné, ale Alžběta Jungrová je nejen perfektní fotografka, ale i úžasná ženská a celému focení dodávala neskutečnou atmosférů,” dodala Barbora.

Zdroj: blesk.cz

Žena na fotografiích ukázala všechny své křivky, které obalila zlatými třpytkami. “Tuhle ženskost a rozevláté modely zbožňuju! Odmalička miluju antiku,” řekla herečka.

Modelingem se zabývá od 17 let. Ted má roli antické bohyni, ale kromě třpytek v dekoltu také měla na obličeji symbol koronaviru, roušku.

Zdroj: blesk.cz

Share