Bohuš Matuš se stál otcem: Jak se cítí jeho milovaná Lucinka a malá dcerka

Bohuš Matuš se nedávno poprvé stal otcem.

Jeho přítelkyně Lucie se po třech dnech vrátila z nemocnice domů s dcerou. Mladá maminka se rozhodla sdílet na stránkách na svých sociálních sítích podrobnosti o porodu, jak se na ně připravovala, o tom, co musí vědět mladí rodiče. Dokonce řekla, jak by nazvali dítě, kdyby se jím narodil chlapec.

Dcera Bohuše Matuše/ Zdroj: instagram

Zpěvák se stal otcem 6. prosince a nyní se s Lucií radují z malé krásky, která dostala jméno Natálka. Po devíti měsících čekání mohou mladí rodiče konečně sdílet svou lásku a něhu s dcerou.

Podle extra.cz, Lucie prozradila, že kontrakce začaly v osm ráno a porodila skoro o půlnoci. Dívka řekla, že porod nebyl tak bolestivý jako poslíčci. Dodala také, že porod proběhl snadno a byl to pro ni nejlepší zážitek v životě a přeje, aby to zažít každý.

Dětský pokoj pro dceru Bohuše Matuše / Zdroj: instagram

Jak napsal web extra.cz, Lucií se ptala, jestli opravdu chtěla být maminkou v tak raném věku. Dívka řekla, že se o věk vůbec nestarala. Ona byla trochu šokovala z toho, koho potkala v porodníci. Zejména scény, že si nemohou nikde zakouřit, ji dostaly.

Bohuš Matuš se svou milovanou Lucinkou / Zdroj: extra.cz

Jak informuje extra.cz, hodně otázek dívce kladly nastávající maminky. Velmi je zajímalo, jak se připravovala na porod a co mají mít s sebou. Jak se ukázalo, mnoho dívek a žen se bojí přirozeného porodu. Lucie je ale uklidnila a řekla, že porodila přirozenou cestou a nic strašného na tom není. A co se týče přípravy, dívka řekla, že nejdůležitější je klid. Bolest není tak nesnesitelná, když víš, že po ní přijde tvé malé milované dítě.

Bohuš Matuš se svou milovanou Lucinkou / Zdroj: blesk.cz

S příchodem dítěte se u mladých rodičů objevily nové starosti. Natálka je ale příliš netrápí. Jen občas když jí bolí bříško. Nekřičí jen tak, když je hladová, tak se pořádně nají a znovu spí. Mladým rodičům nezbývá než popřát trpělivost, teď ji budou potřebovat.

Bohuš Matuš se svou milovanou Lucinkou / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: JAN SAUDEK SE PODÍLEL NA VZNIKU CHARITATIVNÍHO KALENDÁŘE. STÁL NA CHVÍLI MODELEM

PŘIPOMÍNÁME: „PROSIL O PENÍZE NA VÁCLAVÁKU“: FRONTMAN OLYMPICU JANDA SE OBJEVIL V CENTRU PRAHY VE VELMI PODIVNÉM VZHLEDU, BYLO U TOHO MNOHO ZNÁMÝCH OSOBNOSTÍ

Share