Poslední vystoupení Miloše Zemana v televizi v prosinci: diskusní pořad a vánoční poselství

Prezident Miloš Zeman informoval, že by rád do konce roku ještě alespoň dvakrát vystoupil v televizi. Poprvé by se tak mělo stát v neděli 20. prosince na TV Prima a podruhé to bude vánoční poselství. Budou to předtočené záznamy. Uvedl to web Echo24.cz.

Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček řekl portálu Echo24, že Miloš Zeman vystoupí vneděli v 11 hodin na TV Prima.

Miloš Zeman / Zdroj: YouTube

Natáčení se přitom uskuteční v sobotu na zámku v Lánech. Informovala o tom také CNN Prima News prostřednictvím svého Twitteru.

Druhé vystoupení prezidenta Češi uvidí 26 prosince ve 13 hodin na den svatého Štěpána. Jiří Ovčáček oznámil, že vánoční poselství bude natáčet a vysílat TV Nova.

Miloš Zeman / Zdroj: YouTube

Tuto zprávu pak budou moci vysílat i další televizní stanice. Budou to například televizní stanice TV Prima a ČT1.

Prezidentův mluvčí také dodal, že další dny stráví Miloš Zeman v Lánech. Prezident bude pracovat, bude dělat své obvyklé prezidentské administrativy.

Miloš Zeman / Zdroj: YouTube

Další prezidentovo vystoupení zatím nebylo v plánu. Poslední projev prezidenta byl k výročí vzniku Československa, které se slaví 28. října.

PSALI JSME: RIZIKOVÉ SKÓRE SE ZNOVU ZVÝŠILO A DOSÁHLO 5. STUPNĚ: OD PÁTKU ZAČÍNAJÍ PLATIT OPATŘENÍ ČTVRTÉHO ÚROVNĚ PES

PŘIPOMÍNÁME: MIROSLAV KALOUSEK:“VLÁDA ZASPALA CHYTROU KARANTÉNU. TEĎ ANI NENÍ SCHOPNÁ POSKYTNOUT ZEMI JEJÍ ROZPOČET“, PŘEDSEDA TOP 09 UVEDL, ŽE NÁVRH ROZPOČTU NA ROK 2021 BY SE DAL VYHODIT, NEBUDOU HO PODPOROVAT

Share