„Je zázrak přírody“: Jaký Jan Saudek měl život

85letý známý česky fotograf Jan Saudek ve svém věku by měl jít na důchod, ale stále pracuje. Také nenechal svůj zlozvyk, pije alkohol a také moc často navštěvuje milenek.

Saudek je jeden z nejskandalnějších fotografů, a o jeho životě lidi mohou psát knihy. Ale pozitivním hrdinou Jan tam přesně nebude.

Zdroj: tyden.cz

Saudek je známý v celém světě nejen díky svým fotografiím, ale i díky tomu, že Jan je velký milovník žen. Měl velké množství různých partnerek, dokonce měl i jednu, která vážila 220 kilo.

Ale nejvíc veřejnost ho kritizovala za lásku s jeho vlastní dcerou Karolínou. Fotograf dokonce i se svou dcerou čekal dítě, ale mladá Karolina udělala potrat. Podle slov Jana, Karolina ho nemilovala.

Zdroj: ahaonline.cz

Saudek své 85.narozeniny oslavil ještě v květnu, ale i ve dnešní době vypadá zdravě. S jeho životním stylem mělo by to fungovat jinak. Jan už posledních 10 let denně pije alkohol.

Ve svém věku nemá žádné zdravotní problémy. Jeho manželka tvrdí, že Jan je zázrak přírody. “Do venku dostal, aby tu mohl být dlouho a být v plné sile. Tvrdí, že se hlavně nesmí přestat pracovat. To by se už nikdy znovu nezačalo,” uvedla Jana.

Zdroj: ahaonline.cz

Share