Chiropraktici varuje: proč není dobré spat na pravém boku

Problémy se spánkem jsou stále častějším problémem.

Pokud spíte špatně, zvyšujete riziko deprese, vysokého krevního tlaku, vysokého stresu a přírůstku hmotnosti. Zatímco odborníci doporučují spát 7-8 hodin denně, existují i další faktory, které je třeba vzít v úvahu. Nejde jen o množství času, který strávíte v posteli. Měli byste také něco udělat pro kvalitní spánku.

Není dobré spat na pravém boku

Jedním z velmi důležitých faktorů pro kvalitní spánek je poloha našeho těla. Chiropraktik a odborník na spánek Dr. John Duillard naznačuje, že kvalita spánku se zlepšuje, pokud spíte na levé straně. To pomáhá zlepšit zdraví a zvyšuje životnost. Jak říká Dr. Duillar:

„Spánek na levé straně přináší mnoho zdravotních přínosů a dlouhověkosti.“

Zdroj: ukr.media

Důvody, proč byste měli spát na levé straně:

1. Zmírnění pálení žáhy

Pokud máte citlivý žaludek a pravidelně zažíváte pálení žáhy, pak spánek na levé straně může být řešením, které hledáte.

2. Zdraví srdce

Spánek na levé straně směrem k srdci zvyšuje efektivitu práce našeho srdce, zatímco spíme.

3. Pomáhá lymfatickému systému

Slyšeli jste o lymfodrenáži? Levá strana těla je ve skutečnosti naší lymfatického stranou, a spánek na této straně znamená, že jsme více efektivně odstranit odpad a toxiny a lymfatický tekutinu.

4. Zmírní chrápání

Chrápání ovlivňuje mnoho lidí a může být závažným zdravotním problémem. Nejen, že ovlivňuje spánek partnera, ale může být také škodlivé pro srdce.

Share