Chlapovi se podařilo zhubnout na 100 kg, když jeho váha začala být životu nebezpečná: Jak vypadá krasavec nyní

Chlapovi se podařilo zhubnout ze 190 kg na 100 kg. A teď má nepřekonatelný vzhled.

Obyvatel Nového Zélandu si myslel, že zemře dříve, než oslaví čtyřicet let: do 19 let vážil 190 kilogramů a jeho zdraví bylo tím těžce postiženo. Ale jednoho dne chlap si uvědomil, že je čas na změnu. Za 18 měsíců se změnil k nepoznání a jeho vůli lze jen závidět.

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

Jacques Robinson, 23letý obchodní konzultant z Nového Zélandu, si myslel, že zemře ve 30 let kvůli problémům s váhou, ale díky vytrvalosti a tvrdé práci se dokázal transformovat. Chlapec byl vždy docela otylý, ale svou váhy již nemohl kontrolovat, co absolvoval střední školu.

Chlap dostal práci v supermarketu a v prvním roce práce byl velmi sytý: jeho váha vyskočila na 160 kilogramů. Poté začal mít Jacques zdravotní problémy: v létě roku 2016 se v noci vrátil ze směny a při útoku spadl na okraj silnice.

Zdroj: ukr.media

Poté co Robinson v nemocnici nabyl vědomí, nepamatoval si, co se mu stalo. Mdloba však byla prvním příznakem zdravotních problémů. Chlapec se stal pravidelným návštěvníkem nemocnic: byl hospitalizován sedmkrát měsíčně kvůli záchvatům a bolesti.

„Jen v prvním roce mé nemoci jsem byl hospitalizován 80krát. Tyto záchvaty byly spojeny s bolestí hlavy, a tak jsem strávil svůj život alespoň poslední tři roky,“ řekl Jacques.

Současně není jasné, o jaké nemoci chlap mluví, on sám neví, jaká je jeho diagnóza. Lékaři testovali Jacquesa na epilepsii a rakovinu, zjistili, že neměl mrtvici, ale příčinu jeho záchvatů nebylo možné určit.

Zdroj: ukr.media

Chlap byl připoután k posteli s migrénami a bolestmi a proto se začal utěšovat jídlem. Pouliční pizza, čokoládové pudinky a masové koláče vedly k tomu, že jeho váha vzrostla na 190 kilogramů. To chlapce úplně zbavilo víry v sebe samého a touhy žít.
„Vždy jsem o sobě pochyboval a neviděl budoucnost. Byly chvíle, kdy jsem byl tak depresivní, že jsem chtěl jen zemřít.“

Zdroj: ukr.media

Ve skutečnosti byla smrt součástí jeho plánů do budoucna.
„Styděl jsem se žít ve svém těle. Stále jsem si myslel, že zbytek života strávím v naprostém nepořádku a zemřu dříve, než mi bude 30.“

Ilustrační foto. Zdroj: youtube.com

Občas Jacques byl tak depresivní, že nemohl ani vstát z postele. Musel dát velké úsilí, aby otevřít oči. Na konci roku 2018 váhy přestaly ukazovat jeho váhu a ukazovaly chybu pokaždé, když na ně Jacques stál.

To chlapce tak ztrapnilo, že se rozhodl změnit svůj život. Jacques si dal první cíl – zhubnout 40kg za jeden rok. Začal postupně hodinovou ranní procházkou na běžeckém pásu. Pak přidal stejnou procházku odpoledne.

Zdroj: ukr.media

Jacques se vzdal pizzy a pudingu ve prospěch zeleniny a ovoce. Nyní je 90 procent jeho stravy rostlinná strava a dalších deset – vejce a bílé ryby.

Jacquesovi trvalo splnění prvního cíle pět měsíců, místo plánovaného roku. Po ztrátě 40 kilogramů se chlap cítil dostatečně sebevědomý, aby šel do posilovny.

A fungovalo to: Jacquesovi je nyní 23 let a váží 96 kilogramů, což je téměř o 100 kilogramů méně než v roce 2018. Kombinace stravy, kardia a vysoce intenzivního intervalového tréninku pomohla chlapci získat sportovní postavu.

Zdroj: ukr.media

Jacques sportuje šestkrát týdně a zdravý životní styl ho natolik změnil jeho život, že se nyní pracuje jako trenér v posilovně, aby pomohl těm, kteří trpí stejně jako on v minulosti.

„Jsem živým důkazem, že své zdraví můžete zlepšit tvrdou prací, odhodláním a změnami životního stylu. Všechno je možné, všechno je v našich rukou,“ podotkl Jacques.

PŘIPOMÍNÁME: „MINUS 130 KILOGRAMŮ“: PŘED ROKEM SE TENTO CHLAP NEMOHL VEJÍT DO SVÉHO AUTA A TEĎ SE ZMĚNIL K NEPOZNÁNÍ

PSALI JSME: TENTO CHLAP VÁŽIL 154 KILOGRAMŮ A ROZHODL SE ZMĚNIT CELÝ SVŮJ ŽIVOT: Z TOHO ČASU UPLYNULO 11 LET A DOKONCE STAL MODELEM

Share