Hubený pes ležel u popelnic, nemohl se ani hýbat: však tohoto pejska zachránili a teď je k nepoznání

Kostra potažená kůží s vyhaslým výrazem – jen tak lze charakterizovat Lea, když ho pracovníci odchytové služby objevili u popelnic.

Zdroj: youtube.com

Tento příběh je úžasný, protože takový krásný pes mohl prostě zemřít. Ti, kteří šikanují zvířata, jsou prostě odporní. A hrdinu našem příběhu zjevně nikdo nelitoval…

Velká spousta rán, zlomenina sedací kosti, obrovské množství modřin, drápy nebyly stříhány po dlouhou dobu, podložky tlap jsou jako kaše. A vážil chudák jen 19 kg.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Jak přežil – zůstává záhadou … ze všech těchto znaků veterinář dospěl k závěru, že pes byl šikanován. Nekrmili ho delší dobu a pak prostě vyhodili jako odpadky.

Psa si téměř okamžitě všimla jedna rodina. Oni uviděli příspěvek na sociálních sítích a vyrazili za „svým chlapcem“.

Zdroj: youtube.com

Leo, tak se teď jmenuje pes, vyšel na třech tlapkách ke svým novým majitelům, přitiskl se a olízl ruku. V ten okamžik všichni měli slzy na krajíčku..

Začalo dlouhé a těžké období rehabilitace. Půl roku se lidé starali o svého mazlíka každou hodinu: speciální krmení, léky, masáže, ošetření ran, koupání s dezinfekčním prostředkem, neustálé vyšetření. Ale Leo to vydržel – je to skutečný bojovník!

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Masáž pomohla a teď pes nekulhá. Kromě toho, navenek se Leo změnil k nepoznání!

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Jen se podívejte na toho hezouna! Směs Kane Corso a amerického buldoka – navenek je to velmi silný a drsný pes. A jen se stačí podívat do jeho očí – je to sama laskavost.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Leo se nestal jen psem, ale „sportovcem“! Účastní se soutěží a věnuje se ringovým disciplínám.

Kdo by si moh pomyslel, že ten umírající „kostlivec“ udělá nějaký pokrok? Leo, jen do toho!

Zdroj: moscow.sm-news.ru

PSALI JSME: PŘI POHLEDU NA TOHOTO MALÉHO PSA BYLI LIDÉ DOJATÍ, ALE POZDĚJI S NÍM JEDNALI KRUTĚ: V ČEM SE TO SLADKÉ ŠTĚNĚ TAK PROVINILO

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA ZACHRÁNILA SLEPÉ KOTĚ Z KOŠE A UKÁZALO SE, ŽE JE ZÁSTUPCEM VZÁCNÉHO PLEMENE „BURMILLA“: VYROSTL ÚŽASNÝ A POHLEDNÝ

Share