Co vaše rty mohou říct o vašem charakteru. Rychlý test

Při určování charakteru člověka fyziognomisté považují rty za jeden z nejdůležitějších rysů. Koneckonců, tak vyjadřujeme své myšlenky a tím odhalujeme rysy našeho charakteru.

Doporučujeme pozorně se podívat na rty (nejen na své vlastní) a zkontrolovat, jak přesně odrážejí osobnost člověka.

Velké a baculaté rty

Zdroj: coma.in.ua

Lidé s tímto tvarem rtů jsou prostě stvořeni, aby se o někoho starali. Pokud je to váš typ, možná jste jako dítě často krmili toulavá koťata, pomáhali jste v útulku. Máte silný mateřský instinkt, přání chránit ostatní. A v každé stresující situaci přemýšlejte nejprve o ostatních a pak o sobě. Tito lidé mají tendenci stát se nejmilejšími a nejodpovědnějšími rodiči.

Horní ret je větší než spodní

Zdroj: coma.in.ua

Majitelka takových rtů je člověk drama. Emocionální, jasná, charismatická a veselá osoba. S vysokou sebehodnocení a schopností přilákat zajímavé lidi. Přiznejte se, že zbožňujete, když jste středem pozornosti. Nejjasnější fráze a nejzábavnější vtip ve společnosti vždy patří vám. Jste SKUTEČNÁ herečka, která snadno získá jakýkoliv obraz.

Spodní ret je větší než horní

Zdroj: coma.in.ua

Buďme upřímní: prostě nejste stvořeni pro kancelářskou práci. A jak můžete sedět na zadku přesně tehdy, když je na světě tolik zábavy! Majitelé takových rtů vědí, jaká je skutečná zábava. Životně potřebujete energii, nové známé, nová místa a zážitky. Jste zvědavá, společenská a otevřená všemu novému osoba.

Obyčejné rty

Zdroj: coma.in.ua

Obvyklý tvar rtů se vyskytuje u lidí, kteří jsou vyrovnaní, se zdravým přístupem k řešení problémů jakékoli složitosti. Vaše síla je schopnost slyšet ostatní. Snadno přijímáte kritiku a respektujete názory ostatních lidí. Ale i přes železnou vytrvalost se rádi smějete a žertujete a sklenice je pro vás vždy napůl plná.

Tenký

Zdroj: coma.in.ua

Lidé s tenkými rty jsou obvykle osamělí. Jen proto, že se jim to líbí. Pokud máte tenké rty, nepotřebujete doprovod, aby jít do muzea nebo jet na vzdálené ostrovy. Ale navzdory lásce samoty jste ve společnosti docela pohodlní. Ostatním rozumíte a vážíte si především jejich jednání.

Horní ret s ostrým obrysem

Zdroj: coma.in.ua

Jste kreativní osoba. Tito lidé jsou skvělé umělce a hudebníky. Dokonale si pamatujete tváře, jména, zůstáváte v kontaktu se všemi známými a jste si vždy vědomi nejnovějších události. Jste společenský člověk a téměř vždy dosáhnete vysokých výsledků.

Horní ret se zaobleným obrysem

Zdroj: coma.in.ua

Jste soucitný, citlivý a laskavý člověk. Berete jakékoliv neštěstí blízko k srdci a vždy najdete čas, pomoct ostatním. Pomoc v nemocnicích, útulku a péče o přírodu je vaše povolání. Náš svět se drží na takových lidech.

Horní ret bez obrysu

Zdroj: coma.in.ua

Nejzodpovědnější a nejspolehlivější lidé na planetě. Neznáte slovo „nemožné“ a poslední termín vás vůbec neděsí. Vše uděláte přesně a včas. Příbuzní a přátelé vědí, že se na vás v každé situaci můžou spolehnout. Jste osoba, která může přijít a vyřešit všechny problémy najednou.

Malé baculaté rty (loutkový)

Zdroj: coma.in.ua

Lidé s tímto tvarem rtů jsou koketní a atraktivní. Hlavní prioritou je jejich vlastní pohodlí. Koneckonců, pokud se o sebe nestaráte, nikdo to neudělá. Při seznámení vypadá, že takoví lidé jsou sobecké, ale není tomu tak. Jsou to soucitní, loajální přátelé a ti, kteří vždycky přijdou na pomoc v těžké chvíli. Nikdy nepředkládali své zájmy nad ostatní a nepřecházeli přes hlavy. Ale na úkor sebe samých také nic nedělá. Díky takovým principům, pro ně vždy všechno dopadne dobře.

Horní ret je velmi tenký

Zdroj: coma.in.ua

Majitelky tohoto rtu mají vynikající vůdčí vlastnosti, zdá se, že v jejich žilách proudí oheň, ne krev. A to říká všechno. Přesvědčivé a schopné trvat na svém. Úspěch je zaručen, bez ohledu na to, co dělají. Může však být pro ně obtížné vybudovat milostný vztah, protože jejich hlavním principem je být někým, a ne s někým.

Share