Čtyřnásobný mistr hokejové extraligy Michal Šafařík opustil tento svět ve věku 43 let

Dnes je pro český hokej den smutku. Bývalý hokejista Michal Šafařík zemřel ve věku 43 let. Na konci kariéry hrál za Uherské Hradiště. Zatím je známo, že zahynul při autonehodě, ale tato informace bude ještě upřesněna.

Jeho první extraligový zápas se odehrál už v roce 1996. Tehdy Michal Šafařík hrál za Vsetín.

Ilustrační foto Zdroj: hc-vsetin.cz

Tehdy to byl začátek jeho úspěšné kariéry, tehdy získal šest titulů. Prošel všemi mládežnickými kategoriemi a čtyřikrát hrál na mistrovských sezonách.

Ilustrační foto Zdroj: hc-vsetin.cz

V Olomouci byl nějakou dobu kapitánem a místní si ho pamatovali jako hráče, který dostal nejvíc trestů. Za sezonu 2006-2007 dostal 194 trestných minut.

Ilustrační foto Zdroj: ČTK

Kromě Čecha hrál Michal Šafařík jen za Slovensko za tým Slovan Bratislava. Odehrál tam jen jednu sezonu. Krátce před koncem kariéry se dostal do první hokejové ligy a naposledy hrál v Uherském Hradišti.

Ilustrační foto Zdroj: HZS Zlínského kraje

Dopravní nehoda se stala ve čtvrtek v Horní Jasence. Auto sjelo ze silnice a vjelo do lesa, kde narazilo do stromů. Informoval o tom web isport.blesk.cz.

PSALI JSME: HEJTMAN MARTIN NETOLICKÝ VYZVAL ČSSD K ODCHODU Z VLÁDY: „V NYNĚJŠÍ KRIZI ALE NENÍ ŠŤASTNÉ PRÁSKNOUT DVEŘMI,“ ŘEKL ZAORÁLEK

PŘIPOMÍNÁME: FRANTIŠEK NEDVĚD MÁ STÁLE ZDRAVOTNÍ POTÍŽE: „LÍTÁM UŽ TŘI MĚSÍCE PO DOKTORECH, ŠPATNĚ MLUVÍM“

Share