Andrea Pomeje prozradila, že bylo to pro všechny velmi nečekané: dcera Anička chce, aby už měla sestřičku

Dcera DJky Andrey Pomeje a zesnulého herce Jiřího Pomeje Anička je velmi ráda, že její maminka má nyní takový vztah. Sedmiletá dívka má také dobrý vztah s přítelem své matky Petrem Plačkem. Anička chce, aby už měla sestřičku. Řekla to Andrea Pomeje pro eXtra.cz.

Andrea Pomeje prozradila, že její partner Petr byl s její dcerou během on-line výuky. Pak se jí začaly vyptávat další děti na sourozence.

Zdroj: YouTube

Anička ve svých odpovědích neváhala a řekla, že bude mít sestru. Bylo to pro všechny velmi nečekané. Vypadá to, že holčička by ráda viděla svatbu své matky a jejího partnera.

„Péti se teď třeba ptala, jestli si ji vezme za ženu. Bere ho ale prakticky jako tatínka, i když náhradního,“ řekla Andrea Pomeje pro eXtra.cz.

Zdroj: YouTube

Petr Plaček vypadá jako skvělý partner pro rodinný život. Vypadá dobře, má skvělé tělo, nekouří, nepije alkohol a umí se postarat o své blízké.

DJka prozradila, že její partner má hodně práce na počítači, a tak neustále pomáhá sedmileté Aničce s on-line výukou.

Zdroj: YouTube

Andrea Pomeje prozradila, že Petr věnuje její dceři hodně času. Místo odpočinku po práci si s sebou bere Aničku na procházky a podobně.

Zdroj: Instagram

Je to skutečný poklad pro rodinu. DJka si uvědomuje, že s takovým mužem bude dobré mít dítě, protože pro něj bude skvělým otcem.

Podle ní už takový je, protože Aničku miluje jako svou vlastní dceru. Andrea Pomeje by chtěla mít s Petrem dítě, ale zatím to neplánují realizovat, podle nich je lepší chvíli počkat.

Zdroj: YouTube

Podle ní by příští rok mohl nastat skutečný lockdownový babyboom. Vidí kolem sebe dost těhotných dívek, takže raději s tím trochu počká. Příští rok by podle ní mohly být přeplněné porodnice.

PSALI JSME: DÍVKA S DLOUHÝMI VLASY PŘIŠLA KE STYLISTOVI, ABY JEN ZKRÁTILA KONEČKY: ALE KADEŘNÍK ODŘÍZL VELKÝ PRAMEN

PŘIPOMÍNÁME: JAK SE ZMĚNIL ŽIVOT LUCIE VONDRÁČKOVÉ BĚHEM PANDEMIE: JE KVŮLI PANDEMII UČITELKOU

Share