Chlapec našel v trávě malé novorozené slepé kotě a přinesl ho domů: brzy se ukázalo, že je to úplně jiné zvíře

Školák zachránil malé kotě opuštěné v parku.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Chlapec směřoval domů ze školy a rozhodl se, že nebude spěchat. Školák šel do parku houpat se na houpačce. Ale když se chystal zamířit k domu, najednou si všiml malého koťátka v trávě. Dítě se zjevně právě narodilo, protože bylo stále slepé. Bezmocně se potácelo v trávě a sténalo. Kam zmizela kočka?

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Chlapec vzal dítě do rukou a šel hledat kočku. Prošel parkem a zeptal se dospělých, jestli poblíž neviděli kočku, ale nikdy ji nenašel. Musel jít domů, nemohl nechat kotě o samotě. Chlapec přinesl kotě domů.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Rodina se rozhodla nakrmit kotě pipetou. Koťátko bylo hladové a neodmítlo nabídnuté mléko.

Kotě začalo vyrůstat, ale z nějakého důvodu se nevyvíjelo jako obyčejná kočka. Jeho malé tělo se začalo prodlužovat a jeho tlama se začala táhnout. Ocas nebyl příliš kočičí, krátké nohy a uši příliš malé. Zpočátku si rodina myslela, že je to takové plemeno, proto se rozhodli vzít kotě k veterináři, aby všechno zjistili.

Veterinární lékař kotě vyšetřil a řekl, že nejde o čistokrevné kotě, ale o úplně jiné zvíře. Ukázalo se, že to byla fretka.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Rodina v žádném případě se nechtěla loučit s fretkou, kterou zachránili. Nazvali ji Alpha a nyní je jasné, proč se toto „kotě“ vyvinulo tak neobvykle!

PSALI JSME: „ŽENA JI NAŠLA VE SVÉM BYTĚ V DEVÁTÉM PATŘE“: NYNÍ JE TO NEUVĚŘITELNĚ ROZTOMILÉ ZVÍŘÁTKO

PŘIPOMÍNÁME: LIDÉ VIDĚLI NEZNÁMÉ PLEŠATÉ ZVÍŘÁTKO, KTERÉ PUTOVALO OD POPELNICE DO POPELNICE: KDYŽ HO HYTILI A ODVEZLI K VETERINÁŘI, BYLO ZJIŠTĚNO, KDO TO JE

Share