“Dívali jsme se na film v 96 kinech po cele republice”: Zrušený karlovarský filmový festival

Téhle víkend měl probíhat karlovarský kino festival, ale bohužel, byl kvůli koronaviru přesunuty až na příští rok. Ale do Karlových Varu i tak přijely některé hvězdy.

Vypadá to, že se jim stýská po známém filmovém festivalu, který letos určitě nebude, ale prezident Jiří Bartoška pro sponzory uspořádal party, kterého se také zúčastnili herci a režiséři.

Zdroj: ct24.ceskatelevize.cz

Epicentrem festivalu je Thermal, schody kterého jsou od pátku potažené červeným kobercem. Večer tam probíhalo tradiční slavnostní konání.

“Jsme to chytli. A všecko jenom proto, abychom to nechytli. Protože kdybychom to všichni chytli, tak to bychom to teprve chytli,” řekl Marek Erben.

Zdroj: msn.com

“Za normálních okolnosti by tady v sále seděli 1200 lidii, dalších 30 tisíc by čekalo venku a všichni by se těšili, že začíná festival,” dodal herec.

“Znáte to: takové řešení, to je nakažlivé. Tak jsem tu radši sám. Vlastně úplně sám ne. Ještě je tu soused, co bydlí tady hned vedle,” ukončil Erben, když vítal prezidenta Jiřího Bartošku v úplně prázdném Velkém sále.

Zdroj: ahaonline.cz

Na Instagramu herečka Jitka Schneiderová sdílela fotografii v luxusních černých šatech na červeném koberci. Fanouškům se velmi líbila.

“Včera se slavnostně, v malém počtu, ale o to emotivněji zahájil ojedinělý ročník festivalu společně s diváky v 96 kinech po celé republice ve stejnou chvíli a u stejného filmu Samotáři,” řekla herečka.

Zdroj: instagram.com

Share