Dívka krmila veverku, která ji běžela navštívit, ale jednou udělala obrovskou chybu

Tato dáma má ve zvyku krmit malou veverku a nechávat jí ořechy na své zahradě. Minulý týden se ale stalo něco neočekávaného.

Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Asi rok Katie Morlock krmí rozkošnou veverku, která pravidelně přichází na její zahradu. Její děti pojmenovaly zvíře Lil Red. Obvykle jí žena dávala semena a sušenou kukuřici. Ale naposledy dala něco jiného.

Při čištění ledničky našla Katie pytel s hruškami, které rodina zapomněla sníst, ale nechtěla je vyhodit. Dala je svému morčeti, ale to je taky nechtělo jíst. Pak se dívka rozhodla dát veverce hrušky. Lil Red vzala ovoce a odnesla je na strom. Ale Katy nevěděla, že hrušky již byly fermentovány.

Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Když se veverka o několik hodin později vrátila na své obvyklé místo, bylo jasné, že se cítí velmi špatně. Bylo vidět, že zvíře bylo otráveno.

Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Je pravda, že veverka stále mohla běhat a šplhat po stromech, ale bylo jasně vidět, že není v normálním stavu. Katie se obávala, že by ji to oslabilo vůči ostatním predátorům, a tak vytáhla zbývající hrušky, které předtím vložila.

Ulevilo se jí a potěšilo ji, když viděla Lil Red, jak se příštího rána vrací na snídani. Naštěstí je veverka ve výborném zdravotním stavu a vše je v pořádku.

PSALI JSME: ŽENA UVIDĚLA ZBÍDAČENÉ ZVÍŘE A STĚŽÍ POZNALA V NĚM PSA: JAK SE ZMĚNIL PO NĚKOLIKA MĚSÍCÍCH

PŘIPOMÍNÁME: JAKÉ ZVÍŘE NA OBRÁZKU VIDÍTE JAKO PRVNÍ: TO ODHALÍ, JAKÝ JSTE TYP OSOBNOSTI

Share