Dívka našla na ulici hubené kotě, které bylo velmi nemocné. Čekalo ho těžký boj o život, ale proměnilo se ve skutečnou krásu

Život tohoto malého kotěte začal velmi těžce. Z neznámého důvodu byl mazlíček ponechán úplně sám v ulicích Sacramenta v Kalifornii. Tento příběh byl sdílen na fóru věnovaném pomoci zvířatům bez domova, dívkou jménem Hayley, která kotě našla.

kotě/Zdroj: kaliningrad.sm-news.ru

Když Hayley našla kotě, bylo v žalostném stavu: jeho srst byla rozcuchaná a v bahně, blechy lezly po malém těle domácího mazlíčka a jeho zdravotní stav byl velmi špatný.

Bylo to malé koťátko, které téměř na samém počátku svého života muselo čelit obtížím a boji o přežití. Vyšetření veterinářem odhalilo, že mělo infekci horních cest dýchacích, dehydratovalo a mělo podváhu. Malé kočce byla předepsána léčba, která zahrnovala užívání silných antibiotik.

kotě/Zdroj: kaliningrad.sm-news.ru

Hayley se rozhodla vzít kotě k sobě domů, aby bylo zvíře pod jejím neustálým dohledem. Nejprve doma dívka umyla kočku a vyčesala všechny blechy, které ji kousaly. Poté, co osvobodila dítě od neustálého svědění, musela jí nyní dívka pomoci porazit infekci.

kotě/Zdroj: kaliningrad.sm-news.ru

Hayley dala kočičce potřebná antibiotika, zabalila ji do přikrývky, přiložila si ji na hruď. Dívka musela kotě každé dvě hodiny krmit pipetou, protože nemohlo samo jíst.

kotě/Zdroj: kaliningrad.sm-news.ru

Léčba nebyla pro malou hrdinku snadná. Její tělo bojovalo s očištěním infekce, ale nakonec to zvládla. Kočka začala sebevědomě stát na tlapách, a dokonce začala sama jíst.

kotě/Zdroj: kaliningrad.sm-news.ru

Jakmile byla infekce poražena, zvíře mohlo znovu normálně dýchat a jeho čich se vrátil. Koťátko s jistotou začalo přibírat na váze a proměnilo se ve skutečnou krásu!

kotě/Zdroj: kaliningrad.sm-news.ru

Hayley už měla doma dva psy a oni s radostí přijali koťátko. Díky Hayley a její práci dokázala dát bezbrannému kotěti šanci na šťastný život.

PSALI JSME: ŠPINAVÉ KOTĚ, KTERÉ ŽENA NAŠLA V LOUŽI NA ULICI, VYROSTLO JAKO OPRAVDOVÁ POHLEDNÁ KOČKA A VŠECHNY PŘEKVAPILA SVOU JEDINEČNOSTÍ

PŘIPOMÍNÁME: KDYŽ SE ŽENA VRACELA DOMŮ, POTKALA CESTOU MALÉ TOULAVÉ KOTĚ LEŽÍCÍ NA MOKRÉ A ZMRZLÉ TRÁVĚ: A ROZHODLA SE MU POMOCI A TÍM HO ZACHRÁNIT

Share