Špinavé kotě, které žena našla v louži na ulici, vyrostlo jako opravdová pohledná kočka a všechny překvapila svou jedinečností

Na portálu Reddit žena zveřejnila fotografie svého mazlíčka, když ho našla, a po roce jeho pobytu v jejím domě. Záběry jsou prostě úžasné, protože je tu obrovský rozdíl.

Kotě / Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Novorozené kotě bylo nalezeno v kalné louži venku. Maminka nebyla kolem a nikdo ho nepotřeboval. Výsledek byl jasný: takové kotě nemohlo samo v tak raném věku přežít. Žena nemohla kolem drobků projít, a vzala si ho domu.

Kotě / Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Ukázalo se, že kotě je holčička, kterou zachránkyně pojmenovala krásným jménem Avellanita. Zpočátku muselo být kotě krmeno ze stříkačky, bylo tak malé. Ona kotě ukázala veterináři, a bylo naštěstí zdravé. Žena sdílela dojemné vzpomínky na to, jak musela ohřívat malé tělo dlaněmi, aby udržovala dítě v teple.

A tak uplynul rok a malá Avellanita se změnila k nepoznání, ona se stala skutečnou sněhobílou krásou. A jedinečnost kočky je, že má oči různých barev.

Kočka / Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

Heterochromie u koček je poměrně vzácná a nejedná se o onemocnění. Tato vlastnost závisí na nedostatečnosti nebo nadbytku barvicího pigmentu a nijak neovlivňuje zdraví zvířete, ale kočky zároveň vypadají jako mimozemská stvoření.

Ohromující proměna malého koťátka potěšila mnoho uživatelů sítě, kteří zanechali lichotivé komentáře jak na adresu Avelyanity, tak na adresu její spasitelky.

Kočka / Zdroj: saint-petersburg.sm-news.ru

PSALI JSME: DÍVKA VYTÁHLA KOTĚ ZPOD HROMADY STAVEBNÍHO ODPADU A BYLA POTĚŠENA. ALE PAK SI VŠIMLA, ŽE MAZLÍČEK MÁ NĚCO S OČIMA

PŘIPOMÍNÁME: MAJITELÉ NECHALI SEDMIMĚSÍČNÍ ŠTĚNĚ NA VODÍTKU A NEKRMILI HO: PAK CHUDÉ A NEMOCNÉ ZVÍŘE JEDNODUŠE VYHODILI NA ULICI

Share