Dívka se dozvěděla o svém těhotenství: a po pouhých třech dnech se už stala matkou

Aimee Stevens, servírce z anglického města Calne, bylo 17 let, když se od sestříčky na klinice dozvěděla o svém těhotenství.

Zdroj: ukr.media

Ten den dívka přišla na plánovanou kontrolu, aby dostala antikoncepční injekci.

Aimee řekla sestřičce, že je zmatená občasnými bolestmi a křečemi, a tak požádala pacientku, aby podstoupila těhotenský test. Místo hormonální antikoncepce se však Aimee dozvěděla o svém neplánovaném těhotenství.

Sestřička si myslela, že Aimee je v pátém až šestém týdnu těhotenství.

Taková zpráva převrátila dívčin život.

Aimee se vrátila domů a přemýšlela, jak by se to mohlo stát. Nevěnovala pozornost tomu, že neměla menstruace, protože věděla, že při užívání antikoncepce je to možné.

Zdroj: ukr.media

Dívka se však teprve chystala zjistit, jaká má termínem těhotenství. Pouhé tři dny po návštěvě nemocnice Aimee začalo velmi silně bolet břicho.

Dívka šla na toaletu a seděla tam 45 minut. Když dívka vstala, uviděla dítě v záchodové míse. Spěchala, aby ho zvedla, a když držela dítě v ruce, hledala nůžky, aby přestřihla pupeční šňůru. Pak šla vzbudit čtyřicetiletou maminku, která spala dole. Netušila, že se stane babičkou, ale spěchala zavolat záchranku.

Zdroj: ukr.media

Po cestě do nemocnice dívka stihla svému šéfovi poslat zprávu, že zítra do práce nepůjde, a také se s přáteli podělila o zprávu o narození dítěte. Nikdo jí nechtěl věřit a jen když viděl fotografii dítěte, šokovaní přátelé a příbuzní se shromáždili a poskytli mladé matce potřebné věci pro miminko a pro mladou matku.

Zdroj: ukr.media

PSALI JSME: ŽENA PORODILA ZDRAVÉHO CHLAPEČKA: ALE PŘI POHLEDU NA NĚJ SE LÉKAŘI ROZHODLI NECHAT PLACENTU V MAMINCE

PŘIPOMÍNÁME: „BYL TO NEUVĚŘITELNÝ MOMENT“: JEN PÁR MINUT PO PORODU MIMINKO OBJALO SVOJÍ MAMINKU A STALO SE HITEM INTERNETU

Share