Dobrovolníci našli u útulku balíček ve kterém se něco pohnulo

Balíček se válel na parkovišti a obsahoval ne potraviny.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

O něco více týdny zaměstnanci útulku pro zvířata v San Jacinto, Kalifornie, byli šokováni, když zjistí pejska, opuštěné na parkovišti útulku, píše portál Pet rescue report. Patnáctiletého pejska nechali samotného na holičkách a umístili ho do běžného potravinového sáčku.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Starší pes měl zřejmě artritidu a z nepochopitelných důvodů musel zůstat na stejném místě bez dozoru až do 31.října, jak dobrovolníci hlásili. Ochránci zvířat byli kvůli incidentu velmi rozhořčeni.

Nemohli najít slova, která by ospravedlnila tento krutý čin člověka – prostě nechat bezbranné zvíře na ulici. Tím spíše, že ho vložil do sáčku a ještě k tomu ho zavázal, jako by čtyřnohý byl nějaký odpad.

Naštěstí se zaměstnanci útulku pro zvířata dokázali se postarat o pejska a po čase ho umístili do útulku, kde se mu podařilo plně zotavit. Teď čeká, až si pro něj přijde nová milující rodina. Dobrovolníci jsou ale stále v šoku.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

PSALI JSME: PES BYL VYHOZEN Z AUTA SVÝM PÁNEM: POTOM SE JEHO ŽIVOT DRAMATICKY ZMĚNIL

PŘIPOMÍNÁME: PES PŘINESL SVÝM MAJITELŮM PODIVNÉ MLÁDĚ: ALE UKÁZALO SE, ŽE TO NEBYLO ŠTĚNĚ A PO VYŠETŘENÍ BYLO JASNÉ, ŽE MLÁDĚ JE SILNĚ DEHYDROVANÉ A VÁŽÍ JEN PŮL KILOGRAMU

Share