Dominika Myslivcová: “Krásné ženy jsou nebe pro oči, peklo pro duši a očistec pro peněženku”. Zajímavé páry na jedné z luxusních párty hvězd

Před pandemií koronaviru všechny hotely v Praze byly zavřené, ale teď se jejich dveře otevřené pro všechny. Proto ve čtvrtek na párty se sešli různé celebrity.

Operní diva Andrea Kalivodová, herečka Petra Černocká, exhvězda SuperStar Sámer Issa a pěvkyně Tereza Mátlová, se kterou nebyl její přítel Jaroslav Soukup, ale byl její kamarád stylista.

Zdroj: blesk.cz

Zdroj: blesk.cz

Zdroj: blesk.cz

Zdroj: blesk.cz

 

Modelka Kateřina Průšová zase chodila o berlích. „Trochu jsem přecenila své síly. Rozhodly jsme se s kamarádkou udělat cyklovýlet z Prahy na Kvildu a zpět, takže je to 400 km za čtyři dny. Koleno to nevydrželo a přetrhala jsem si vazy. Zatím nevím, jestli musím jít na operací, protože mám nařízený čtrnáctidenní klidový režim,“ řekla Kateřina.

Zdroj: blesk.cz

Na párty také byl její exmanžel Vladimír Konvalinka, který přišel se svou novou partnerkou. Po třech letech, jak se rozešli, bývalé manžele nemají problém si normálně popovídat.

Zdroj: blesk.cz

Herečka Bára Mottlová byla na párty ve zlatých koktejlkách.

Zdroj: blesk.cz

Zdroj: blesk.cz

 

Na svém instagramu Dominika Myslivcová napsala: „Někde jsem slyšela, že krásné ženy jsou nebe pro oči, peklo pro duši a očistec pro peněženku. No, možná na tom něco bude.“

Zdroj: blesk.cz

Share