Dvojčata se narodila ve 23. týdnu těhotenství s váhou jen 590 g a 535 g: Jak vypadají po 2 letech

Manželé Jenny a Rich Powell z Velké Británie dlouho neměli děti, tolik snili o velké rodině, ale jejich sen se splnil až po 11 letech. V roce 2018 Jenny otěhotněla dvojčaty.

Zdroj:laykni.com

Pro rodinu Powellových to bylo skutečné štěstí, těšili se na setkání se svými dětmi!

Zdroj:laykni.com

Později lékaři oznámili, že děti se mohou narodit o něco dříve, než bylo oznámeno a manželé se připravovali dětský pokoj.

Zdroj:laykni.com

V šestém měsíci pár se rozhodl jet na dovolenou na pobřeží Cornwallu, protože si byli jisti, že se děti narodí za 2-2,5 měsíce, ale osud rozhodl jinak.

Zdroj:laykni.com

Již na dovolené se žena cítila špatně a její manžel ji odvezl na nejbližší kliniku.

Zdroj:laykni.com

Po vyšetření lékaři trvali na tom, že Jenny je naléhavě nutné převézt na Oxfordskou kliniku, které se nacházela 300 kilometrů odtud.

Zdroj:laykni.com

Místní úřady ale pomohli ženě a o několik minut později poskytli vrtulník pobřežní stráže a po 75 minutách byla žena v rukou specialistů a další den se již stala matkou.

Zdroj:laykni.com

Dvojčata Ruben a Jenson se narodili ve 23. týdnu těhotenství, přičemž každý z nich v té době vážil ne více než 600 gramů (590 a 535 gramů), nikdy v historii Velké Británie nebyly takové případy, kdy by všechno skončilo dobře.

Zdroj:laykni.com

Lékaři nemohli předpovědět, ale děti pomalu rostly a vyvíjely se, tak uplynul 1 měsíc.

Zdroj:laykni.com

Rodina Powellových strávila na klinice šest měsíců a bezpečně odešla domů. Faktem je, že chlapci přibývali na váze velmi pomalu a jejich zdraví nebylo po celé toto období stabilní.

Zdroj:laykni.com

Teprve po šesti měsících se vše vrátilo do normálu.

Propouštění z nemocnice se stalo opravdovým zážitkem pro celou rodinu.

Zdroj:laykni.com

Ve věku jednoho roku už Ruben a Jenson dohnali vývoj svých vrstevníků a na první dovolenou přišli dětem poblahopřát pracovníci helikoptérové brigády pobřežní stráže a zaměstnanci oxfordské kliniky.

Zdroj:laykni.com

Nyní jsou dvojčata již oslavili své druhé narozeniny. Je těžké si představit, že před dvěma lety jejich hmotnost nepřesáhala ani 600 gramů.

Zdroj:laykni.com

Skvělá rodina, přejeme jim štěstí, zdraví a vše nejlepší!

Zdroj:laykni.com

Share