Eva Holubová se dostala do velice nepříjemné situace : nechtěla se vyfotit na žádost fanoušky a partner této ženy však na takové odmítnutí zareagoval ostře

Mnozí z nás rádi tráví co nejvíce času se svými blízkými. Herečka Eva Holubová má stejný názor, a tak jela se svou dcerou Karolínou na dovolenou na Sicílii. Ale protože odpočívá se svými blízkými, odmítá svým fanouškům žádost o společnou fotografii. Tak dopadla jedna nepříliš příjemná situace…

Eva Holubová je velmi upřímná žena, která často říká, co si myslí. Například moc nechce natáčet video pozdravu fanouškům, protože říká, že to neumí.

Zdroj: YouTube

Také se moc nerada fotí s někým na ulici. Takovou žádost fanoušků nejspíš odmítne. Vnímá to jako určitý zásah do jejího života.

Herečka prozradila, že se jí to nelíbí a navíc se nechce s nikým fotit někde v zahraničí. Ráda by mimo Českou republiku zůstala nějakou dobu v anonymitě a užívala si tento čas se svými blízkými.

Zdroj: YouTube

Nedávno ale jedna žena požádala herečku o společnou fotku na Sicílii. Eva Holubová byla s takovým návrhem rozhodně nespokojená, protože právě mluvila se svými dětmi.

Líbilo se jí, že se tam necítila jako celebrita a mohla trávit čas jako obyčejný člověk. Proto se odmítla vyfotit s tou ženou.

Partner této ženy však na takové odmítnutí zareagoval ostře. Údajně jí vyčítal, že říká, že je pro diváky vždy k dispozici. Ale v případě jeho partnerky tomu tak nebylo.

Zdroj: YouTube

„Ano, herec je pro diváky, učitel pro žáky, lékař pro pacienty, ale mají právo být manželka pro manžela, matka pro děti, děti pro matku,“ vysvětlila Eva Holubová.

Dodala, že se ráda fotí s fanoušky například po představení, ale nechce to dělat během svého soukromí, například na dovolené s dětmi.

Zdroj: YouTube

To znamená, že chce být připravena před setkáním s fanoušky, musí na to mít náladu. Jinak nebude cítit, že dělá něco správně.

Její kolegové v komentářích ji podpořili a řekli, že napsala dobré vysvětlení. Mezi nimi byla například moderátorka a modelka Eva Decastelo, herečka Kateřina Kaira Hrachovcová atd.

PSALI JSME: TATO ŽENA ADOPTOVALA DVĚ DÍVKY SE ZVLÁŠTNÍMI RYSY: TEĎ JE PROSTĚ NEPOZNÁTE

PŘIPOMÍNÁME: „DLOUHO MI TO NEMOHL ODPUSTIT“: DARA ROLINS SE PŘIZNALA, JAK ZKLAMALA KARLA GOTTA

Share