Finále show MasterChef: Pavlína versus Roman a v kuchyni bude horko

Bude to neuvěřitelný boj. Bojovat budou marketingová specialistka a hokejový trenér. Už je všem jasné, že jde o Pavlínu Lubojaztky a Romana Staša. Budou muset připravit tři jídla, v sázce je 500 tisíc korun. Vítěz získá titul MasterChefa.

S největší pravděpodobností bude tato bitva velmi krutá. Tři porotci, jmenovitě Radek Kašpárek, Přemek Forejt a Jan Punčochář, budou hodnotit uvařená jídla dvěma finalisty soutěže.

Zdroj: Instagram

Podle dostupných informací diváci uvidí také největší oheň v této show. Emulze z oříškového másla a vysoká teplota přispějí k tomu, že proces vaření se vymkne kontrole.

Uhasit takový oheň nebude jednoduché a když se o to Roman pokusí, dojde k výbuchu. Členové poroty mu řeknou, aby se sebral a pokračoval v boji.

Zdroj: Instagram

„Romanovi všechny risky zatím vyšly. Takže já věřím, že i tentokrát,“ řekl návrhář Pavel Berky. V semifinále návrhář vypadl.

Jméno vítěze soutěže se budou moci všichni diváci dozvědět dnes večer na TV Nova.

Zdroj: Instagram

Radek Kašpárek se vyjádřil k finalistům pořadu. Pro něj je Roman velkým překvapením, protože na začátku projektu vůbec netušil, že se hokejový trenér dostane až do finále.

Například na začátku vaření bylo obtížné pochopit, co přesně chce Roman vařit, ale pak se ukázalo, že má velmi dobré pokrmy.

Zdroj: archiv TV Nova

O Pavlíně řekl, že to pro ni bylo určitě těžké, protože byla nucena neustále bojovat.

„Kuchaře s takovou ctižádostí jsme tady ještě neměli,“ řekl Radek Kašpárek o Pavlíně.

Share