Psychologický test: způsob držení volantu odhalí, jaký jste člověk

Psychologové nabízejí absolvování testu, který analyzuje vaše zvyky v „autě“ a poskytne velmi přesný popis hlavních rysů postavy

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Pro úspěšné absolvování tohoto testu si musíte vzpomenout, jak přesně držíte volant. Jde o to, jak je pro vás vhodné držet ho v obvyklé poloze.

Obrázek č. 1 (obě ruce na volantu)

Tato poloha rukou na volantu prozrazuje perfekcionistu. Líbí se vám, aby vše bylo jak chcete vy, to znamená dokonalé a bezvadné.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Obrázek č. 2 (ruce blíže ke středu volantu)

Jste laskavý, milý a velmi mírumilovný člověk. Nikdy ve své přítomnosti nedopustíte žádné konflikty a násilné neshody. Nesnášíte nadávání, hluk a křiky.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Obrázek č. 3 (ruce nad a pod volantem)

Nejste jedním z těch lidí, kteří dělají spontánní a ukvapená rozhodnutí. Jste logický. Vyžadujete jenom solidní důkazní základnu, která vás přesvědčí.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Obrázek č. 4 (ruce dole na volantu, dlaně mírně ven)

Volant držíte tak pevně, jako byste ho někomu sňali. Emocionálně i psychologicky to znamená, že jste vůdcem – všude a ve všem. Pokud najednou potřebujete projevit agresi nebo dokonce sílu, určitě všem to ukážete.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Obrázek č. 5 (ruce dole na volantu, dlaně dolů)

Jste klasický introvert. Boj o moc, slávu a vedení vám není příliš jasný. Hlavní věcí pro vás je harmonie se sebou, ne prožívání stresu a negativních emocí.

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Obrázek č. 6 (jedna ruka z boku volantu)

Jste nesmírně hazardní člověk, milovník dobrodružství. Rádi žijete rušným životem a riskujete. Jinak – proč je to všechno?

Zdroj: moscow.sm-news.ru

Share