František a Natálie ze Svatby tráví líbánky na Zanzibaru: Žádná romantika tam neexistuje

1.díl show Svatba na první pohled divákům moc líbil, ale bohužel vztah účastníků Natálii a Františka nevyšel. Novomanželové po své svatbě odjeli na líbánky do slunečního Zanzibaru.

Zdroj: nova.cz

Bohužel žádná romantika tam není. Pár dni byli spolu, ale později se rozhodli, že každý bude odpočívat zvlášť. Pár se domluvil odpočinout v samotě na jeden den.

Natálie zůstala v luxusním hotelu, kde užívá sluneční pláž a meditaci. František momentálně plavá na moři na kajaku. Fotograf řekl, že ten odpočinek byl pro každého dárek.

Zdroj: nova.cz

Natálie řekla, že chce jeden den být sama se sebou. Diváci populárního pořadu ihned všimli, že manželství dlouho nevydrží. Podle nich mají různý charakter a dokonce i různé životní cíle.

František je velmi aktivní a chce se vždy pohybovat a s někým povídat. Natálie naopak, je trochu introvertní a má ráda klid. Po líbánkách pár se vrátí domu, kde bude několik týdnu spolu.

Zdroj: nova.cz

PSALI JSME: NOVÝ POŘÁD SVATBA NA PRVNÍ POHLED: DRUHÝ PAR SE POTKAL POPRVÉ NA SVÉ SVATBĚ, ODBORNICI SI JSOU JISTÉ, ŽE MANŽELSTVÍ OPRAVDU VYJDE

PŘIPOMINAME: SVATBA NA PRVNÍ POHLED: JAK DOPADLY PRVNÍ DNY SVATEBNÍ CESTY NOVOMANŽELU

Share