Helena Vondráčková se už nechce soudit s bulvárem: před dvěma lety napsal bulvár, že zpěvačka je za zenitem

Deník Blesk kdysi napsal, že zpěvačka Helena Vondráčková už je za zenitem. Chtěla se soudit s vydavatelem deníku, chtěla omluvu a 50 tisíc korun. Rozhodla se ale nepokračovat a svou žalobu stáhla. O tom informoval iDNES.cz.

Jde o článek, který vyšel před dvěma a půl lety a který se jmenoval „Modní policie speciál: Český ples? Panoptikum za horentní ceny“.

Zdroj: YouTube

Tehdy velmi populární módní kritička Františka Čížková napsala jednu větu, která se zpěvačce moc nelíbila. Právě kvůli tomu se chtěla soudit.

„Za hvězdy programu s neodmyslitelnou tombolou byly avizovány zpěvačky za zenitem, Helena Vondráčková a Marie Rottrová,“ napsala tehdy Františka Čížková.

Helena Vondráčková vysvětlila, že ji to urazilo, protože nedokončila kariéru a chtěla dál zpívat. A na svých koncertech zpívala dál a fanoušci vykupovali všechny vstupenky.

Zdroj: YouTube

Zpěvačka chtěla omluvu, odškodné 50 tisíc korun a aby v té větě nebyla fráze „za zenitem“. Rozhodně se jí nelíbilo, že tento článek přečetlo mnoho tisíc obyvatel naší země.

Tehdy se zpěvačka připravovala na své turné a po této příležitosti byla její agentura údajně nucena posílit reklamu.

Právní zástupce vydavatelství, které zpěvačka obvinila, uvedl, že podle nich je taková kritika přípustná.

Zdroj: YouTube

Soud trval dlouho, nejprve paní soudkyně odešla pracovat jinam a měl být jmenován nový soudce. Po chvíli však zemřela sama autorka tohoto článku Františka Čížková.

Poslední jednání soudu se mělo konat v srpnu 2020, ale nestalo se tak. Zpěvačka se poté rozhodla přestat se soudit.

Soudce Jan Čvančara uvedl, že obě strany už nehodlají ve sporu pokračovat, a tak Helena Vondráčková žalobu stáhla. O tom informoval iDNES.cz.

Zdroj: YouTube

Zpěvačka ale měla i jinou situaci, kvůli které se také obrátila na soud a v tomto případě se nehodlá vzdát. Jde o spor s obcí Řitka. U jejího domu byly pokáceny túje. Před několika lety je osobně vysadila.

Kvůli tomu už byly dva soudy, nyní se zpěvačka hodlá obrátit na Nejvyšší soud.

Zdroj: YouTube

PSALI JSME: NA INSTAGRAMU ANDREA POMEJE VŽDY VYPADÁ ŠŤASTNOU A VESELOU: REALITA JE ALE JINÁ

PŘIPOMÍNÁME: NA ZÁCHODĚ MÍSTNÍ NEMOCNICE NAŠLI OBROVSKÝ PLASTOVÝ SÁČEK: ZDRAVOTNÍK BYL OHROMEN, KDYŽ SE PODÍVAL DOVNITŘ

Share