Herečka Stašová chce vrátit k normálnímu životu Ladislava Freje, který navždy přišel o svou snoubenku Gábrielu

Ladislav Frej zažívá hrozné životní období. Přišel totiž o svou snoubenku Gábinku, která podlehla rakovině slinivky.

Poslední dny s ní strávila Simona Stašová, která nyní pomáhá herci zvládnout těžkou ztrátu a vrátit se k normálnímu životu.

Zdroj: sedmicka.tyden.cz

Stašová říká, že Ladislav Frej potkal Gábinu v pravou chvíli a společně prožili hezké chvilky. Hercová partnerka měla krásný závěr života, který doprovázela vzájemná láska.

Nyní Simona Stašová chce pomoct Ladislavovi, aby jeho život měl znovu smysl. Doufá, že práce bude tím pravým motorem pro nastartování nového života.

Zdroj: ahaonline.cz

Stašová měla zkoušky divadelní hry Na zlatem jezeře na zahradě u Freje a Gábina jim s tím pomáhala. Netušili však, že to jsou její poslední dny života.

Zdroj: korzar.sme.sk

Simona se s ní spřátelila a je jí velice líto, že Gábina odešla takhle mladá. Navíc neměla možnost ani vidět dílo, které z těch zkoušek vzniklo.

Zdroj: ahaonline.cz

Frejova partnerka tvrdila, že Simona je skvělý člověk a děkovala jí, že nabídla Ladislavovi roli. Herec se prý těšil na každou zkoušku a úplně se vžil do role Normana.

„Aspoň na chvilku má myšlenky jinde a netrápí se se mnou,“ říkala Gábina, která do poslední chvíle bojovala se zákeřným onemocněním.

Zdroj: ahaonline.cz

Ladislavova snoubenka tvrdila, že on její nemoc zvládal velice těžce, ale snažil se to přemáhat. Pár se nakonec nestihl vzít a Gábina podlehla rakovině v noci ze soboty na neděli.

Zdroj: ahaonline.cz

Role ve hře Na zlatem jezeře Freje silně motivovala, protože za ní Fonda a Hepburnová dostali Oscary. Ladislav byl velice vděčný Simoně Stašové, že si vybrala právě jeho.

Nyní herec zůstal sám, ale odmítl tuzemskou tradici nosit černou košili po odchodu Gábiny. Oblékl se naopak do bílého.

Zdroj: ahaonline.cz

Řídí se tradicemi s Asie, kde bílá barva je symbolem smutku. Se svou přítelkyní se ale musí rozloučit, i když to nikdy nechtěl dělat.

Zdroj: ahaonline.cz

Share