Jaký druh kartáčku na vlasy má žena: Takový je její charakter a vztahy s muži

Charakter ženy může být určen hřebenem

Zdroj: lyubopytno.fun

Povaha ženy je vytištěna na všem, co ji obklopuje. Kdo jste: kariéristka nebo starostlivá maminka, prostoduchá nebo ne od tohoto světa, lamačka srdcí nebo věrná manželka? O tom je schopen říci hřeben!

Projděte tento neobvyklý psychologický test, který trvá jen minutu, ale řekne tolik zajímavých věcí o vaší povaze. Stačí si vybrat na obrázku hřeben, který používáte a přečíst výsledek.

Charakterové vlastnosti ženy

1. Nymfa

Zdroj: lyubopytno.fun

Jsi ztělesněním ženskosti a něhy. Pro muže jste především zdrojem inspirace. Skromnost, sladký úsměv, křehký hlas a dobré mravy fascinují ostatní. Nemáš právo zasahovat do cizích záležitostí, nikdy nepřerušuješ a nehádáš se.

Oblečení které nosíte jen podtrhuje vaše ženské vlastnosti. V šatníku jsou většinou šaty, sukně, halenky s květinovým potiskem. Práce v kanceláři vás vůbec nesedí, takže si vybíráš kreativitu, práci s dětmi, charitu.

2. Nezávislá žena

Zdroj: lyubopytno.fun

Přísná a přímočará, nikdy neodcházíš od odpovědi. Stojíš za svým názorem, neustupuješ od svých zásad. Vaši přátelé se mohou spolehnout na adekvátní hodnocení a střízlivý pohled na situaci, což je důvod, proč se s vámi rádi přátelí. S muži se držíš na stejné úrovni, nerada obnažuješ své slabosti. Jsi zcela nezávislá a soběstačná.

Patříš k těm lidem, pro které je pohodlí ve všem důležité. V šatníku nenajdete krásné, ale nepohodlné boty, protože nejste připraveni na takové oběti, dokonce i kvůli velkolepému vzhledu.

3. Okouzlující slečna

Zdroj: lyubopytno.fun

Mezi ostatními ženami vynikáš svou laskavostí a otevřeností. I když si někteří myslí, že jsi prostá, ale ty víš, že tvá duše je hluboká a světlá. Nedržíš se urážku a neshromažďujete negativní emoce. To pomáhá žít v harmonii a klidu.

Jsi skvělá hostitelka, vždycky přijímáš hosty vřele. Být matkou je pro vás to největší štěstí. Ze všech typů žen jste ta nejmoudřejší.

4. Minimalistka

Zdroj: wmj.ru

Zbožňujete perfektní pořádek. Vše musí být rozloženo na poličkách, jak v bytě, tak v myšlenkách. Neutrácíte peníze za vítr, nezabíjíte se zbytečnými věcmi. Nakládáte se svými financemi velmi kompetentně. Cestování, vzdělání, seberozvoj, zdraví — to je to, na co jste ochotni dát své úspory.

Ve vašem okolí nejsou žádní náhodní lidé. Společníka života a přátel si vybíráte velmi pečlivě. „Nic navíc!“,- to je vaše životní motto. V šatníku jsou jen kvalitní praktické věci a dobré boty.

5. Dobrodružka

Zdroj: lyubopytno.fun

Jste lehká a svobodomyslná. Stálost způsobuje váš stesk, takže máte rádi změnu prostředí, často experimentujete s exteriérem, pohybujete nábytek, měníte přátele. Na nic ale nemáte jasný názor, protože se mění bleskurychle. Lidé se kvůli tomu těžko přizpůsobují vám, takže jsou tu jen ti nejvěrnější přátelé.

Kromě toho máte spoustu ctností. Vyzařuješ dobro a jsi vždy ochotná přijít na pomoc. Máte spoustu koníčků, často měníte práci, zkoušíte své síly v různých sférách.

6. Konzervativní žena

Zdroj: lyubopytno.fun

Stabilita pro vás především. Jste sebevědomá, věrná svým názorům a vkusu. Jakékoli změny a inovace způsobují podráždění a stres. Proto vás známí považují za poměrně konzervativního člověka, protože je téměř nemožné vás dostat z komfortní zóny.

Měla byste být pružnější a občas do života pustit něco neobvyklého a nového. To platí pro styl, životní styl,vztah s milovaným. Trochu experimentů zředí rutinu živými pocity.

7. Podnikatelká

Zdroj: lyubopytno.fun

Jste zvyklá mít všechno pod kontrolou. Ne nadarmo zastáváš vedoucí pozici a vládnete v rodině. Síla a nátlak, s nímž jdete životem, lidi často odpuzují, protože vědí, že s vámi jsou špatné vtipy. Přátelé kvůli tomu máte málo, v jejich počtu spadají osobnosti podobného charakteru.

V oblečení dáváte přednost přísným, rovným siluetám, drahým látkám a doplňkům. Vždycky vypadáte stylově a moderně. Na osobní život často není dost času, jste na dlouhou dobu bez páru. Na partnera máte vysoké nároky, takže nejčastěji tito lidé najdou lásku v dospělosti.

Share