„Policie přijela za několik vteřin. Hned jsem vyběhla ven“: Karolina Kopíncová má pořádnou smůlu

22letá Miss Czech Republic 2020 Karolina Kopíncová má velkou smůlu. Její nové auto už někdo stihl nabourat. Ale naštěstí se nikomu nic nestálo. Modelka řekla, že během prvních sekund byla moc vyděšená.

Momentálně modelka se připravuje na Miss World 2020. Nedávno se přestěhovala no nového luxusního bytu a také si převzala nové auto, ale bohužel ještě s nim nestihla někam vyjet a někdo ho naboural.

Zdroj: instagram.com

Ale nikdo z rodiny modelky žádnou nehodu neměl, ale Kopíncová kvůli té situaci byla moc vyděšená. Zaparkovala své auto vedle auta svého přítele před domem v Brně.

Modelka byla doma v koupelně, a její přítel ve sklepě. Karolina uslyšela velkou ránu, a šla se podívat z okna, co se děje. “Uviděla jsem, že máme nabouraná obě auta, ale v autě, které nás nabouralo nikdo neseděl,” řekla Kopíncová.

Zdroj: instagram.com

“Policie přijela za několik vteřin. Hned jsem vyběhla ven a křičela na přítele, ať jde honem taky. V tom momentě proběhl majitel auta, co nás nabouralo,” uvedla modelka.

Zdroj: instagram.com

Podle slov Karolíny, nejspíš se urvalo lanko ruční brzdy a auto se rozjelo z kopce. “Auto zaútočilo a vrazilo do přítelova auta, a to vrazilo do mého. Neselhal lidský faktor, ale technika,” ukončila Miss Czech Republic 2020.

Zdroj: instagram.com

Share