Největší psí festival Dogfest 2020 se bude konat v hlavním městě Praze

Největší psí akce v České republice, která kombinuje zábavu, sport a výcvik, je DogFest.

Zdroj: instagram.com

Na konci srpna se v Letňanech sejdou malí i velcí psi, chlupatí a krátkosrsti, sportovci a trenéři a prostě nejlepší přátelé člověka v každém smyslu.

Zdroj: wildatheartpetcare.com

DogFest není jen rodinná zábava.

Zdroj: dogfest.cz

Na akci vystoupí více než osmdesát kynologů – odborníci na školení, vychování, zdraví a výživu domácích psů, návštěvníci potkají také hrdiny psů, ty, kteří zachraňují životy, hledají výbušniny nebo chytají nebezpečné zločince.

Zdroj: dogfest.cz

Budou také představeny psí „profesionální“ sportovci a bude soutěž za účasti českých šampionů. Důležitým bodem programu bude představení psů se zdravotní potížemi.

Zdroj: jooinn.com

V mnoha aktivitách se majitelé budou moci účastnit se svým psem. Budou také představeny i spíše neobvyklé sporty se psy, jako je skákání do vody nebo potápění.

Zdroj: dogfest.cz

Program akce je velmi pestrý, zahrnuje například psí dostihy, tanec se psy, různé soutěže a atrakce, psí módní přehlídky, akce pro konkrétní plemena, jarmark, konzultace odborníků, aktivity pro děti a piknik.

Zdroj: instagram.com

Festival se bude konat ve dnech 28. – 29. srpna na letišti Letňany. Provozní doba: pátek od 15:00 do 20:00, sobota od 12:00 do 19:00. Cena jednodenního lístku je 250 Kč, dvoudenního lístku 400 Kč. Více informací naleznete na webu festivalu dogfest.cz.

Share