Horoskop na 12. listopadu pro všechny znamení Zvěrokruhu: co vás čeká

Neztrácejte čas a sílu na malé věci, je žádoucí dát přednost vážným a časově náročným úkolům a zabývat se pouze jejích řešením. Den je také příznivý pro plánování: cíle stanovené dnes bude velmi snadné dosáhnout.

Zdroj: tsn.ua

Beran (21.03-20.04)

Realizace nových projektů, podepsání důležitých smluv a uzavření vážných obchodů se doporučuje přesunout na jiný den – dnes je nepravděpodobné, že přinesou výsledek, ve který doufáte.

Býk (21.04-21.05)

Buďte opatrní k událostem, které se dnes dějí – poskytnou klíč k pochopení důležitých, ale ne až do konce jasných událostí, které se odehrávají ve vašem životě.

Zdroj: tsn.ua

Blíženci (22.05-21.06)

Den, kdy je důležité držet se v klidu a nepodléhat četným provokacím ze strany druhých: energie, kterou ve výsledku utratíte, se bude hodit pro důležitější věci.

Rak (22.06-22.07)

Odpovědi na důležité otázky dnes vám neposkytne unavená mysl, ale intuicí: hlavní věc je věnovat pozornost četným nápovědam, které vám intuice pošle.

Zdroj: tsn.ua

Lev (23.07-21.08)

Nebojte se o událostech, které se s vámi dějí, i když se na první pohled mohou zdát vážné: v průběhu času změníte svůj názor.

Panna (22.08-23.09)

Bez ohledu na otázku, kterou se dnes budeu ptát – souhlas s návrhem na novou pozici v práci nebo se oženit, neměli byste spěchat s odpovědí – nejprve musíte několikrát přemýšlet.

Zdroj: tsn.ua

Váhy (24.09-23.10)

Obnovte sílu pomocí aktivního odpočinku – ležet na pohovce s knihou to není dnes pro vás, takže je žádoucí sportovat nebo alespoň se projít rychlou chůzi.

Štír (24.10. – 22.11.)

Nedovolte, aby emoce vzali nad vámi vrch – buďte v klidu, jinak je nevyhnutelná hádka s někým z okolí, která potrvá dlouho a bude stát doopravdy velké množství nervů.

Zdroj: tsn.ua

Střelec (23.11. – 21.12.)

V současné situaci si můžete dovolit zanedbávat zájmy ostatních, i když se jedná o blízké lidi. Měli byste se postarat o sebe – kromě vás to nikdo neudělá.

Kozoroh (22.12. – 20.01.)

Při výběru mezi hmotným a duchovním – upřednostněte poslední: klasická hudba, která dokonce zazněla v záznamu, nebo básně velkého básníka, vám poskytnou energii a sílu na týden dopředu.

Zdroj: tsn.ua

Vodnář (21.01-18.02)

Z komunikace s negativně naladěnými lidmi ve vztahu k vám je lepší se vyhnout – nebude to dobré, ale může to způsobit značné škody – od zkažené nálady až po depresi.

Ryby (19.02-20.03)

Dnes, nicméně, jako vždy, je třeba věnovat maximální čas a pozornost blízkým: především se to týká starších lidí a dětí, ale neměli bychom zapomenout ani na ostatní.

Zdroj: tsn.ua

PSALI JSME: ROK 2021 SE MŮŽE STÁT OSUDNÝM PRO TŘI ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU: O JAKÁ ZNAMENÍ SE VLASTNĚ JEDNA

PŘIPOMÍNÁME: TŘI ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, KTERÉ ZAČNOU NOVÝ ŠŤASTNÝ ŽIVOT V ROCE 2021

Share