Horoskop na 14. listopadu pro všechna znamení zvěrokruhu: prozradí, co vás dnes čeká

Den, kdy lidé, jejichž energie je vyčerpaná a oslabená, nebudou schopni odolat aktivním a agresivním silám zla.

Zdroj: tsn.ua

Je nutné se připravit na útok nejrůznějších zlých duchů, především energetických upírů, kteří nejsou proti tomu, aby se živili energií někoho jiného. Abychom se jim vyhnuli, je lepší v tuto chvíli nevycházet z domu, ale pokud jsou mezi vaši přáteli a známými, komunikace s nimi by měla být minimalizována.

Beran (21.03 – 20.04)

V tento den musíte dbát Bulgakovovy rady a nemluvit s cizími lidmi: výsledkem může být nepříjemná situace, takže je lepší takové lidi obejít.

Býk (21.04 – 21.05)

Únava, kterou v tento den můžete pociťovat, naštěstí není příznakem nemoci – nejpravděpodobněji jste v poslední době příliš mnoho pracovali, takže nyní je čas na odpočinek.

Zdroj: youtube.com

Blíženci (22.05 – 21.06)

Je vždy nežádoucí odpovídat zlem na zlo, ale dnes – zejména: hvězdy nezjistí, kdo jako první začal hádku, a budou posílat nelaskavé činy a slova tomu, od koho pocházejí.

Rak (22.06 – 22.07)

Neměli byste věnovat pozornost komentářům, které mohou v tento den říct ostatní: s největší pravděpodobností nebudou svědčit o vašich, ale o jejich vlastních problémech.

Lev (23.07 – 21.08)

Nejlepší věc, kterou můžete udělat, když jste zapleteni do konfliktu někoho jiného, ​​je povznést se nad „boj“ a pokusit se usmířit bojující strany, aniž byste preferovali jednu z nich.

Panna (08.22 – 09.23)

Dnes není nutné znovu nadávat svým nadřízeným: protože jsou v rozcuchaných pocitech, nejenže nevyřeší váš problém, ale také najdou důvod, proč ve vaší práci najít chybu.

Zdroj: youtube.com

Váhy (24.09 – 23.10)

Hvězdy doporučují, abyste nedovolili plýtvání a extravaganci: naštěstí jste finančně v pořádku, ale podíl rozumných úspor stále neubližuje.

Štír (24.10 – 22.11)

Aby se předešlo hádkám, které jsou v tento den možné, musí být komunikace s ostatními omezena na možné minimum, i když také nemá cenu stát se poustevníkem.

Střelec (23.11 – 21.12)

Schopnost zadržet emoce není vaší největší silou, ale dnes je vhodné tuto dovednost procvičovat: snažte se nereagovat na nepřátelské útoky.

Kozoroh (22.12 – 20.01)

Ve vztazích s neznámými lidmi nedovolte obeznámenost – mohou se rozhodnout, že jste snadno přístupný a nenáročný člověk, a budou vám šťastně sedět na hlavě.

Vodnář (21.01 – 18.02)

Na rozhodné kroky, ať už v profesním nebo osobním životě, není správný čas, proto byste neměli přijímat realizaci nových projektů a reagovat na návrh ruky a srdce dnes.

Ryby (19.02 – 20.03)

Vaše oblíbené aktivity vám dnes pomohou se rozveselit: zapněte si svůj oblíbený televizní seriál, otevřete nový detektivní román a připravte si kávu.

PSALI JSME: ROK 2021 SE MŮŽE STÁT OSUDNÝM PRO 3 ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU: O JAKÁ ZNAMENÍ SE VLASTNĚ JEDNA

PŘIPOMÍNÁME: 3 NEJVÍC DŮVĚŘIVÉ ŽENY PODLE ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU: TYTO NAIVNÍ ŽENY JSOU SNEM PRO MANŽELSKÉ PODVODNÍK

Share