Horoskop na 4. listopada pro všechny znamení zvěrokruhu: Je to den, kdybyste se měli zbavit z břemene minulosti

Den, kdy je třeba odhodit pochybnosti a nejistotu a začít dobývat dávno zamýšlené „vrcholy“.

Čas příznivý pro činy, které následně umožní být hrdí na sebe: musíte odolat další překážky, šplhat na novou úroveň, zbavit se břemene minulosti a vrátit dluhy. Navzdory všemu výše uvedenému, je nežádoucí se dostat daleko od domova – výlety a služební cesty jsou zakázány.

Zdroj: youtube.com

Beran (21.03-20.04)

Dnes se v žádném případě nesmíte ohlížet zpět: určitě nebudete zkamenělí jako hrdina pohádky, ale v záležitostech – především osobních – vám to může vážně vadit.

Býk (21.04-21.05)

Jakékoli začátky tohoto dne jsou notoricky odsouzeny k úspěchu, hlavní věcí je vidět cíl, věřit ve své síly a nebuďte líní.

Blížence (22.05-21.06)

Den, kdy se podíl rizika neuškodí – to může vést k dosažení cíle, ale s jednou podmínkou: důsledky je třeba pečlivě vypočítat dopředu, aby se nestalo nepříjemné překvapení.

Zdroj: pinterest.com

Rak (22.06-22.07)

Den je příznivý pro všechny finanční transakce, takže je žádoucí načasovat důležité platby nebo otevření účtů a vkladů – nejen, že úspěšně projdou, ale také přinesou zisk.

Lev (23.07-21.08)

Neházejte do jedné hromady důležité a druhořadé záležitostí: nejprve musíte určit priority a teprve pak začít s jejich realizací.

Panna (22.08-23.09)

Bez ohledu na složité pracovní úkoly, které před vámi dnes stojí, je třeba dodržovat režim práce a odpočinku, jinak můžete snadno ztratit sílu potřebnou pro život a práci.

Zdroj: uanews.zp.ua

Váhy (24.09-23.10)

Není žádoucí zapojit se do projektu, který v nejnepříznivějším okamžiku nebude pro vás vhodný: nejprve zvažte své možnosti a teprve pak se pouštějte do práce.

Štír (24.10. – 22.11.)

Můžete začít pracovat na projektu, který po dlouhou dobu vstoupil do vašich plánů bez naděje na realizaci: dnes budou příznivé podmínky pro zahájení realizace.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Není žádoucí účastnit se pochybných podniků: riziko, s nímž jsou spojeny, může být nepřiměřené a ztráty budou závažnější než zisky.

Zdroj: uanews.zp.ua

Kozoroh (22.12. – 20.01.)

Ve snaze udržet vše pod kontrolou, riskujete, že vynecháte překvapení, které může být šťastnou osudovou šancí, která vám umožní změnit život k lepšímu.

Vodnář (21.01-18.02)

Den je příznivý pro obchodování: pokud jste dlouho chtěli něco prodat nebo koupit, využijte vzácné příležitosti – v obou případech se můžete spolehnout na štěstí a zisk.

Ryby (19.02-20.03)

Doba odměňování podle zásluh: jen ti, kteří tvrdě pracovali, mohou počítat s novou pracovní pozicí a navýšením platů.

Zdroj: uanews.zp.ua

Share