„To je sen mého života“: 86letá Sophie Lauren se chce vdávat v bílých šatech

Legendární italská herečka Sophie Lauren přiznala, že nikdy neměla tradiční svatební šaty.

Zdroj: tsn.ua

86letá hvězda, která je již 41 let šťastně vdaná za filmového producenta Carla Pontiho, který zemřel v roce 2007, se kterým má dva syny, stále sní mít skutečné svatební šaty.

Zdroj: tsn.ua

Podle hvězdy se snaží v životě nic nelitovat, ale její dětský sen o bílých šatech stále zůstává v jejím srdci, píše Daily Mail.

Zdroj: youtube.com

„Je těžké říct, že nelituješ, zvláště pokud jste toho prožili hodně. Ale vždy jsem se snažila žít bez litování. Mám úžasný život, mám všechno, co chci: nádhernou rodinu s úžasnými dětmi a vnoučaty.

Zdroj: youtube.com

Lituji jedině toho, že se jsem nevdala v bílých šatech. Toto je sen celého mého života a stále je v mém srdci,“ přiznala hvězda.

Zdroj: youtube.com

Sophie Lauren také komentovala svůj senzační poměr s filmovou hvězdou Cary Grantem. Zajímavé je, že vztah páru začal během práce na filmu Pýcha a vášeň, v době, kdy měla Sophie 23 let a Cary – 53 let.

Zdroj: youtube.com

„Bylo mi 23 let. V tomto věku je představa o lásce nejasná. Ale nechtěla jsem se vzdát lásky celého svého života, protože jsem natáčela s největším hercem. Cary byl velmi atraktivní muž. Ale nenabídl mi ruku a srdce,“ vzpomněla si žena.

Share