Horoskop na Září 2020 pro všechny znamení zvěrokruhu: Co vás čeká

Víc jak polovina roku 2020 už je pryč, teď nás bude radovat podzim. Zveřejňujeme horoskop na první měsíc podzimu, abychom věděli, co očekávat od září.

Beran

Pro Beranovce bude září produktivní a poměrně klidné. A konečně, před logickým dokončením budou mnoho věcí, na které byly vynaloženy hodně energie a síly. A výsledky vás budou motivovat k tomu, abyste se posunuli ještě dál.

Ale nespěchejte se ponořovat do nových úkolů: dopřejte si odpočinek, věnujte se plánování.

Zdroj: nv.ua

Býk

Pro Býky bude příchod podzimu znamenat hvězdnou hodinu v profesionální sféře, ale také v seberealizaci a osobním růstu. Objeví se spousta čerstvých nápadů, jak zlepšit svou finanční situaci.

Z rodinného hlediska budou zástupci tohoto zvěrokruhu spokojeni s atmosférou života v domě. Váš partner bude pravděpodobně pozitivně reagovat na nové nápady.

Blíženci

Blížencům se „vybiji baterka“. A samostatně jí nabít bude velmi obtížné – budete muset udělat kolosální práci na sobě. Trávit čas s blízkými lidmi a přáteli, kteří budou schopni upřímně podpořit a pomoci přečkat období emoční únavy. Slova povzbuzení vám pomohou shromáždit síly a zapomenout na nevyřešené problémy.

Zdroj: nv.ua

Rak

Pro raky bude září časem, kdy se bude možné soustředit na své tvůrčí „já“ a všemožně ho rozvíjet. Raci by měla věnovat čas péči o sebe.

Na druhou stranu musíte být opatrní s radami jiných lidí a důležitá rozhodnutí dělat sami. Co je dobré pro ostatní, není vždy dobré pro vás.

Zdroj: nv.ua

Lev

S příchodem podzimu se ve Lvově zhorší zvyk kontrolovat veškerou informací několikrát. Na jedné straně je to plus: není vůbec snadné je oklamat. Na druhé straně nadměrná podezřívavost bude zobrazovat a dráždit blízké.

V osobních vztazích je stejný příběh: pokud budete příliš podezřívat svého partnera, ničem dobrým to neskončí.

Zdroj: nv.ua

Panna

Podzim nepřinese pannám úlevu. Naopak na konci léta budou Panny cítit lehký smutek kvůli tomu, že v létě nestihly nebo nedokázaly realizovat vše, jak chtěly.

Září nebude efektivní, dokud zástupci znamení ve své hlavě nevyřeší všechny starosti. Nebudete moci pokračovat dál, dokud neuznáte chyby a neuděláte na nich nápravnou práci.

Zdroj: nv.ua

Váhy

Nový měsíc bude pro Váhy snadným pokračováním léta. Budou mít malou relaxaci, která naštěstí nebude mít vliv na práci. Někteří zástupci znamení se vydají na dovolenou.

Podzim s sebou přinese romantickou náladu, která snadno samota hlavu obvykle moudrým a klidným váhám. Proto myslete střízlivě na to, s kým komunikujete a nedělejte neuvážené skutky.

Štír

Září přinese Škorpionům nával vitality a energie. Jejich zdravotní stav bude na vrcholu – a to znamená, že jim nic nebrání uskutečnit svůj další velkolepý plán. Je to příznivé období pro změny v životě, například pro novou práci.

Nezapomeňte věnovat pozornost své druhé polovině. To je jediná oblast, kde se v blízké budoucnosti bude muset chovat uvážlivě.

Zdroj: nv.ua

Střelec

První měsíc podzimu přinese zástupcům tohoto znamení emoční pohodu a klid. Konečně se vyřeší otázka, která byla v poslední době trvalou příčinou nepokojů. Bude to osobní vítězství, pravděpodobně hodně velké a důležité. Po triumfu přijde klid a harmonie.

Hvězdy prorokují střelcům další důležitou událost na začátku podzimu. Možná to bude způsobeno pozitivními změnami v mezilidských vztazích.

Zdroj: nv.ua

Kozoroh

Kozorožci jsou podle své povahy workoholiky, kteří nejsou zvyklí si všímat stresu a únavy. Ale září z nich udělá tak trochu lenochy. V tom jsou výhody: zástupci znamení pochopí, že v poslední době se chovali ke svému tělu ne moc dobře a je čas být trochu loajálnější k sobě. Bylo by skvělý nastavit režim spánku a výživy.

Zdroj: nv.ua

Vodnář

S nástupem podzimu si mnozí Vodnáři všimnou, že život umrzl a zmizely z něj všechny skandály a vášně. Je to dobré období věnovat čas svému koníčku, kreativitě, seberozvoji.

Trochu bude napínat vás nevyřešena finanční otázku. Stojí za to pokusit se nechat to jít po proudu – existuje možnost, že problém se vyřeší sám sebou.

Zdroj: nv.ua

Ryby

Podzim bude jakýmsi průlomem pro ryby. V září se nadšeně pustí do práce, začnou plnit své velké cíle. Možná to bude spojeno s touhou dokázat sobě nebo někomu, čeho jste skutečně schopni. Nezáleží na tom, co vás motivuje, ale pokud ryby začnou, nezastaví je absolutně nic.

Zdroj: nv.ua

 

Share