„Ta nemoc je nevyzpytatelná“: Libor Bouček se nakazil koronavirem, popsal, jak se cítí během nemoci a také kritizoval absurdní teorie

Počet nakažených českých celebrit koronavirem se zvyšuje. Teď už se nakazil známý moderátor Libor Bouček. Moderátor o tom informoval prostřednictvím svých sociálních sítí a také prozradil, jak se nyní cítí.

Libor Bouček na svém Instagramu napsal velký příspěvek, kde vše popsal. Podle svých slov dělal vše pro to, aby se to nestalo, ale stejně se to stalo.

Zdroj: Instagram

Podle něj v životě prostě existují situace, ve kterých asi nelze vyhrát. Není možné kontrolovat všechno, jen se občas stane něco nepředvídatelného.

„Ta nemoc je nevyzpytatelná,“ řekl Libor Bouček. Moderátor není na izolaci doma sám, spolu s ním je i jeho manželka.

Zdroj: Instagram

Podle něj při této nemoci dochází k psychickému nepohodlí, protože každý večer usíná a přemýšlí, jestli se ráno bude cítit hůř nebo lépe.

Vyprávěl, že ho teď neustále bolí hlava, často kontroluje pocit čichu a spí asi 16 hodin denně. Ale ani netuší, kde by se mohl nakazit.

Zdroj: Instagram

„Není v silách nikoho trasovat tenhle způsob nárůstu. Přes 4000 je opravdu dost,“ řekl Libor Bouček. Rozhodně by nikomu nepřál to, co prožívá on sám.

Moderátor také uvedl, že ho trápí situace lékařů, sester a dalších zdravotníků, kteří léčí pacienty s koronavirem.

Zdroj: Instagram

Libor Bouček se domnívá, že každý Čech by měl mít zájem, aby se nenakazil a nenakazil ostatní. Nechápe proto lidi, kteří o covidovi vymýšlejí různé absurdní teorie.

Zdroj: YouTube / Evropa 2

Podle něj je nutné odmítnout všechny zvěsti na sociálních sítích, že někdo dostal špatný výsledek testu a podobně. Moderátor říká, že teď je nejlepší myslet na vlastní zdraví a snažit se nenakazit.

Share