Dominika dává jasně najevo vše, co se jí nelíbí: proč kritizuje Ivanu Gottovou

Po smrti Karla Gotta jsou vztahy v jeho rodině velmi napjaté. Dcera Gotta nemůže najít s Ivanou společnou řeč a vždy ji kritizuje.

Zdroj: youtube.com

Kvůli tomu, že Dominika nemůže žít ve světě s druhou manželkou Ivanou, se starší dcera rozhodla odjet do Finska. Ale vlastně před cestou, zajela se rozloučit s otcem na hřbitov, ale nenechala bez pozornosti i jeho druhou ženu.

Zdroj: cz.shotoe.com

Dominika prozradila, že se setkala s fanoušky vynikajícího zpěváka. Tehdy se bavili o dokumentu o jejím otci. Společně se rozhodli, že na veřejnosti Ivanna komunikovala se svým zesnulým manželem nepřípustným tónem a způsobem.

„Stejně jako já se pozastavují nad tím, jakým direktivním tónem paní Ivana Gottová s mým tátou v ukázkách mluví,“ svěřila se dle webu super.cz.

Dcera si stěžovala na dominantní tón, s nímž Ivanna komunikovala se svým manželem. Dominika to považuje za špatné a možná to byl důvod, proč ji nikdy neuznala.

Zdroj: en24.news

Navíc ve filmu o otci se dívka natáčet nechtěla a nejspíš, je to vlastně kvůli Ivanně. Všechny ale potěšilo, že sama píše životopisnou knihu, kde bude vše uvedeno do nejmenších detailů.

Vdova na to nijak nereagovala a nekomentovala. Možná proto, aby oni přestali se hádat, ale možná prostě nemá co na to říct.

Zdroj: expres.cz

PSALI JSME: “POŘÁD SE SNAŽÍM UKLIDŇOVAT, ALE MOC MĚ TO TRÁPÍ A MÁM O NI STRACH“: PROČ PŘÍBUZNÍ SE STRACHUJÍ O DOMINIKU GOTTOVOU

PŘIPOMÍNÁME: V RODINĚ KARLA GOTTA PRÝ OPĚT UVIDÍME ŠŤASTNÉ DĚTÍ: MAJÍ K TOMU VÁŽNÝ DŮVOD

Share