Jak vypadají ženy s nejtenčím pasem na světě

Štíhlý pas je snem každé ženy.

A pokud obrysy těla nejsou dokonalé a pas není tak štíhlý, jak bychom si přáli, pak se to samozřejmě mnoho dívek snaží napravit.

Dříve se ženy kvůli štíhlému pasu uchýlily k různým trikům: vtáhly se do těsných korzetů nebo dokonce odstranily spodní pár žeber a snažily se vypadat co nejtenčí.

Naštěstí jsou takové časy minulostí.

Připravili jsme výběr fotografií žen s velmi štíhlým pasem.

Ethel Grangerová

Zdroj: poshepky.com

Její „osikový pas“ stále udivuje mnoho lidí. Obvod je 33 cm – rekord z roku 1939 a stále neporažený. Jakmile manžel objal svou manželku, vyjádřil touhu cítit její pas v korzetu a později navrhl, aby si ho nesundávala 24 hodin denně.

Po dlouhém přesvědčování Ethel souhlasila, že bude spát v tomto příslušenství. O několik let později klesl pas Ethel Grangerové z 58 na 33 cm a žena byla zapsána do Guinnessovy knihy rekordů.

Katie Jung

Zdroj: poshepky.com

Katie Jung je 82letá žena s obvodem pasu 38,1 cm, inspirovala se filmem „Jih proti Severu“ a ve svých 22 letech začala nosit korzet, čímž napodobovala hlavní postavu. Má nejtenčí pas z těch lidí, kteří dnes žijí.

Sundá korzet, jen aby se osprchovala. Mimochodem, žena má více než 100 těchto oděvů.

Valeria Lukyanova

Zdroj: poshepky.com

Tato dívka je populární nejen na Ukrajině, ale i v zahraničí.

34letá Barbie z Oděsy se stala skutečnou „panenkou“, ačkoli sama Valeria popírá, že by změnila svůj vzhled pomocí plastických chirurgů.

Dívka přiznala pouze jednu operaci zvětšení prsou.

Poté, co se její první fotografie začaly objevovat online, začali uživatelé kopat její staré profily na sociálních sítích – a tak byl sestaven katalog všech operací: od plastické chirurgie přes změnu tvaru nosu až po odstranění žeber, aby se zmenšil obvod pasu.

Michelle Cobke

Zdroj: poshepky.com

Pro většinu z nás je štíhlý pas výsledkem pečlivé stravy a cvičení.

Ale ne pro 24letou Michelle Cobke: její pas se snížil ze 64 cm na 40 cm, což vedlo k tomu, že každý den nosila korzet po dobu tří let, a to i během spánku.

Zdroj: poshepky.com

Navzdory skutečnosti, že její pas je menší než u většiny supermodelek, chce ho Němka zmenšit na rekordních 38 cm, Michelle však připouští, že v korzetu cítí určité nepohodlí. Nemůže normálně jíst.

Ann Ward

Zdroj: poshepky.com

Její pas je tak tenký, že ho člověk snadno obejme rukama. Výška dívky je 189 cm, je zřejmé, proč byli diváci show „Top Model in American“ šokováni. Annův štíhlý pas zaujal porotu, takže dívka vyhrála 15. epizodu.

John Spangenberg

Zdroj: poshepky.com

Dívka je samozřejmě velmi štíhlá, protože ve výšce 1,68 m váží pouze 38 kg a objem jejího přirozeného pasu je 50 cm. Rumunka sama popírá, že trpí anorexií, a říká, že se cítí skvěle. Ujišťuje novináře, že jí třikrát denně a někdy si dovolí jíst pizzu a sladkosti.

Tuto cestu si samozřejmě zvolily samy ženy. Ale touha mít ultratenký pas může být velmi škodlivá pro zdraví.

Máte rádi takové pasy?

Share