Který strom jste si vybrali a líbí se vám nejvíc: dozvěďte se o svých schopnostech, které máte od svých předků

Každý člověk je pokračováním nějaké velké rodiny.

Každý má předky, kteří mu dali určitou povahu, schopnosti a nadání. Právě tyto vlastnosti pomáhají člověku celý jeho život.

Situace však má i další stránku: osud člověka vytváří pro něj i zkoušky. Ale aby to překonal, potřebuje úplně otevřít víc schopností svých předků. A není to tak snadné.

Nabízíme vám proto, abyste se dozvěděli víc o svých schopnostech, které máte od svých předků. Jediné, co musíte udělat, je vybrat strom.

Zdroj:poshepky.com

Vybrali jste si? Přečtěte si vysvětlení!

Strom 1

Zdroj:poshepky.com

Je pro vás snadné žít. Nemůžete se fokusovat na negativitě z minula a snadno překročit nepříjemný zážitek. Proto vás můžeme nazvat optimistou.

Jakékoli limity jsou vaším cílem. Líbí se vám proces přechodu na nový vrchol. Ani pády vás nezastaví, protože se projeví vytrvalost vašeho ducha. Po pádu analyzujete své chyby, získáte zkušenosti a rozhodnete se pokračovat dál.

Zdědili jste od svých předků i karmu. To se odráží ve vašem neustálém výběru: peníze nebo rodina, bohatství nebo přátelé. Takové situace odhalí něco o vašich předcích: někdo si vyměnil duše za peníze a teď musíte dokončit tento kruh, a neopakovat stejné chyby.

Než se rozhodnete, pečlivě si vše promyslete.

Strom 2

Zdroj:poshepky.com

Díky dovednostem svých předků jste schopni abstrahovat od negativního, a tak se rychleji uzdravit. Nepříjemné situace můžete překonat, protože máte dostatek inteligencí, abyste se mohi rozhodovat správně. Mimochodem, pro vás to není tak těžké.

Pokud si všimnete, že kolem vás jsou lidé, kteří vám nepřejí nic dobrého, nemusíte se toho bát, protože máte silnou obranu proti vyšším silám. To také vede k tomu, že máte velkou šanci na jakoukoli cestu, protože nakonec budete šťastné.

Máte také štěstí v lásce, protože máte vždy více než jednoho kandidáta, takže si můžete vybrat. Neměli byste se bát konkurentů, protože vždy vyhrajete.

Strom 3

Zdroj:poshepky.com

Vaše síla je zaměřena na otcovou linii. Je pravděpodobné, že jeho rodina měla moc a autoritu mezi velkým počtem lidí. Jejich úspěch se přenesl na vás, takže na vás čeká bohatství a úspěšná kariéra.

Od mladého věku jste byli schopni rychlé najít práci na částečný úvazek a zajistit si své vlastní potřeby. Tento úspěch byste však neměli podceňovat, protože jste zodpovědní, zdvořilí a chápete, co znamená komunikace a diplomacie. Vaše úsilí se vždy promění v zajímavý výsledek.

Díky tomuto postoji a vlastní vytrvalosti nikdy nebudete mít materiální problémy, můžete bezpečně zahájit vlastní podnikání a užívat si procesu. Vaši předkové vám poskytli umění jak to musí fungovat s penězi.

A který strom jste si vybrali?

Share