Jeden z účastníků show Výměna manželek si při natáčení vzal život: Policie zahájila vyšetřování a obvinila jednoho člena štábu

Při natáčení show Výměna manželek došlo k nečekané tragédii. Dvaačtyřicetiletý Stanislav, který byl účastníkem show, spáchal sebevraždu oběšením. V tu chvíli nikdo nepochopil, co se stalo. Jeho sousedé řekli, že pár dní předtím Stanislav se všemi žertoval a usmíval se. Možná důvodem bylo vydírání.

„Opavští kriminalisté obvinili konkrétní osobu z přečinu vydírání a činí další úkony trestního řízení,“ řekla policejní mluvčí Pavla Jiroušková pro Super.cz.

Zdroj: tn.nova.cz

Dodala také, že pokud se vina tohoto muže prokáže, hrozí mu trest odnětí svobody v rozmezí od 6 měsíců do 4 let. Možnost peněžitého trest je také možná.

PR koordinátor Výměny manželek Vojtěch Boháček řekl, že celý jejich štáb byl o incidentu informován policií. Teď spolupracují a pomáhají policii.

Zdroj: denik.cz

Nyní policisté vyšetřují člena externí produkce. Tato produkce dodává různé pořady pro TV Nova.

Portál Blesk informoval, že Stanislav prý mohl toho muže naštvat tím, že i přes pokutu chtěl show opustit.

Zdroj: TV Nova

Před spácháním sebevraždy nechal dva dopisy na rozloučenou. Možná to pomůže policistům zjistit příčinu sebevraždy a pravděpodobného viníka.

Share