“Jako těhotná si připadám nějak víc ženský”: Život Martiny Helis se obrátil naruby

Martina Helis se proslavila svou perfektní účasti v show Robinsonův ostrov, ve kterém zvítězila stříbro. Před nějakou dobou se oženila na svém dlouholetém příteli Jakubovi, a před půlrokem překvapila své fanoušky ještě jednou úžasnou zprávou.

Kvůli tomu, že Helis je velmi aktivní na sociálních sítích, hned sdílela svým fanouškům informaci, že je těhotná. Také sdílela i o pohlaví její potomka.

Zdroj: instagram.com

Dívka je na 6 měsíci těhotenství, a Jakub s kráskou očekávají kluka. Ze svého těhotenství Martina je velmi nadšena, a je moc šťastná. Nedávno sdílela, jak takové úžasné období obrátilo její život naruby.

“Změny jsou znát od třetího trimestru. Je mi konečně báječně, všechno mi chutná, nic mě netrápí a opravdu si to užívám. Jako těhotná si připadám nějak víc ženský. Asi to bude hlavně tím bujným dekoltem,” uvedla Helis.

Zdroj: instagram.com

Martina již za tři měsíce porodí svého prvního potomka. Ale i během těhotenství zůstává velmi aktivní, a vůbec se porodu nebojí. Dokonce se i k porodu nepřipravuje.

Podle její slov, všechno ukáže realita, a k perfektnímu porodu se nikdo připravit nemůže. Také Martina dodala, že její partner také chce být u porodu. “Děla si srandu, že neví, jestli to psychicky zvládne až do konce,” řekla Helis.

Zdroj: instagram.com

Share