Jan Saudek otevřeně promluvil o svých dětech, které prý ani nemůže spočítat: „Řekl bych, že jich mám tak patnáct nebo šestnáct. A některé už jsou v penzi“

Jan Saudek se vždy lišil od většiny umělců a známých osobností. Nikdy totiž netajil své soukromí a rád mluvil tom, jak miluje ženské pohlaví.

Otevřeně také mluví o své rodině a dětech, které prý ani nemůže spočítat.

Zdroj: super.cz

„Řekl bych, že jich mám tak patnáct nebo šestnáct. A některé už jsou v penzi,“ řekl Saudek v pořadu 7 pádů Honzy Dědka s tím, že má i pravnuka, který je více než o deset let starší než jeho poslední dítě.

S umělcem přišla i jeho partnerka Pavla Hodková. S tou vychovává tři společné děti. Saudek prozradil, jak se spolu dali dohromady.

Zdroj: super.cz

„Seznámili jsme se u rozhovoru. Díval jsem se jí na kolena, šílel jsem z ní,“ říká Saudek o své budoucí ženě, které v té době bylo 24 let.

Pak ji údajně opil a už to bylo. Saudek dodává, že se do Pavly ihned zamiloval, ale ona do něj nikdy.

Zdroj: Youtube

Žena řekla, že o tom nechce mluvit a v té době byla mladá a hloupá.

Jan Saudek se zmínil i tom, že má dokonce dítě i lesbou, které šlo o genetickou informaci. Další jeho dcera odseděla trest ve vězeni.

Zdroj: sedmicka.tyden.cz

Partnerka Hodková nakonec řekla, že 85letý Saudek má milenky pořád, ale už málo. Dodala také, že vše, co řekl je pravda a nikdy nelže.

Zdroj: ahaonline.cz

Share