Je mi 45 a jsem těhotná. Nevím, co mám dělat

Je mi 45 a jsem těhotná. Nevím, co dělat.

Zdroj: lyubopytno.fun

Dobrý den!

Jmenuji se Milana. Je mi 45. Je to už 5 let, co jsme se rozešli s manželem. V našem společném manželství se narodily 2 úžasné děti: jeden chlapec a jedna dívka.

Syn bydlí se svou milovanou a dcera je vdaná. Jsem většinou sama. Je pravda, že děti ke mně někdy přiježdí, ale to nestačí, abych se necítila osamělou.

Potkala jsem jednoho muže a začali jsme komunikovat. A nedávno jsem se dozvěděla, že od něj čekám dítě. S ním jsme však měsíc nemluvili. Je málo pravděpodobné, že bude potřebovat to dítě.

Nevím, co dělat: porodit nebo ne. Na jedné straně vím a chápu, že porod dítěte v tomto věku je velmi vážná záležitost. Koneckonců, dítě se může narodit nemocné, nebo možná nebudu schopna zvládnout nesnesitelnou bolest během porodu. Ale na druhé straně jsem tak osamělá, že bych se ráda znovu stala maminkou a naplnila svůj život nádhernými okamžiky.

Po dlouhém přemýšlení jsem zavolala své dceři, řekla jsem ji o všem a požádala ji o radu. Moje dcera mi poradila nerodit dítě. Chápu, že má pravdu, a proto jdu na interrupci.

At to dítě mi to odpustí…

Share