„Je to mladice, ale manželce se nevyrovná“: S kým byvalý fotbalista Pavel Nedvěd si zúčastnil plavbu Vltavou

Bývalý fotbalista Pavel Nedvěd (47) nyní žije v Itálii, ČR ale navštěvuje a má to rád. Posledněkrát bylo ho vidět na svačině s známými lidi, jako třeba moderátor Leoš Mareš (44).

Zdroj: instagram.com

Po boku vedle sportovce seděla mladá Lucie Anovčínová (24), což společnost překvapilo.
S Lucii první společné fotky se objevili pro veřejnost před rokem a zdálo se, že se jedná o krátký románek. Nedvěd s ni chodíval i na různé společenské akce.

Zdroj: instagram.com

Podle místních italských novin všechny si mysleli, že Pavel se vrátí ke své manželce Ivaně, se kterou mají dcerku Ivanku. Spolu se před dobou objevili i na party, a to vlastně i přivedlo k myšlence, že manželská krize je po nich.

Po roce na Instaramu moderátora Leoše Mareše objevila fotka ze setkaní známých, na niž Anovčínová sedí vedle Nedvěda a hladí ho po zádech. Tato fotka přesvědčila, že oni opět randí.

Zdroj: instagram.com

Kamarády spolu si užil času na lodi, kam fotbalista pozval i mladou Lucii. Měli čtyřhodinovou plavbu po Vltavě, kde si ochutnali luxusní brunch z deseti chodů, popsal to Mareš.

Zdroj: extra.cz

Mnoho fanoušků tuto událost i okomentovali. Komentáře byly jako pozitivní, kde jedná ze sledujících uvedla, že Pavel Nedvěd nyní vypadá krásněji, než za mlada. Další komentující napsali, že se nová fotbalistova láska nebude lepší, než jeho manželka Ivanka.

Mimo Nedvěda s Lucii a Mareše s jeho polovičkou Monikou, brunch zúčastnil i například sportovec Ivan Hašek.

Share