Jiří Krampol prozradil, že měl předtuchu: „Cítil jsem nějakou tíseň, nostalgii, smutek“, řekl herec

Jiří Krampol je teď určitě trochu smutný, ale přesto se rozhodl promluvit se zástupci redakce Blesk. Vyprávěl o posledních minutách života své manželky Hany Krampolové. Před necelým měsícem oslavila Hanka 59. narozeniny. Ale 3. srpna zemřela v náručí svého milovaného manžela v jejich domě. Hana byla o 23 let mladší Jiří, ale v poslední době měl herec špatnou předtuchu, jako by se něco muselo stát.

Pro mnohé to bylo překvapení. Hanka byla o 23 let mladší než Jiří a ještě jí nebylo ani 60 let, kdo by si myslel, že tak nečekaně odejde.

Zdroj: Expres.cz / Tilen Vajt, Pavel Dvořák

Nyní se Jiří Krampol bude muset naučit žít bez milovaného člověka po boku. Herec sice přiznal, že měl zvláštní předtuchu, ale stejně nečekal smrt své milované.

Zdroj: Blesk / Martin Pekárek

„Byli jsme před třemi dny na Hradě na kafi a pak jsme šli na Petřín, bylo krásně. Ale já jsem cítil nějakou tíseň, nostalgii, smutek“ řekl Jiří Krampol pro Blesk.

Zdroj: profimedia.cz

Cítil, jako by se něco muselo stát. Vzpomíná, že v tu chvíli se dokonce celý klepal. Nyní na to vzpomíná jako na špatné znamení, které předznamenalo neštěstí.

Zdroj: Blesk / Martin Sekanina

Poslední roky byly pro Hanu Krampolovou velmi náročné. Potýkala se s těžkými zdravotními problémy.

Zdroj: Blesk / Michal Protivanský / CNC

Jedním z velmi vážných problémů byla její závislost na cigaretách. Dlouho byla léčena v různých léčebnách a naštěstí tato léčba měla nějaký úspěch.

Foto: Pavel Machan

Hana Krampolová se už odstěhovala domů a byla šťastná, doufala v dobrou budoucnost. Navíc už se cítila mnohem lépe.

Zdroj: Blesk / Martin Pekárek

Svůj budoucí život plánovala společně se svým manželem, ale to už se nestane. 3. srpna po večeři se jí udělalo špatně, upadla a začalo jí vnitřní krvácení.

Share