Která květina se vám líbí nejvíc: vaše skryté “ já “ se projeví právě ve vašem výběru

Vyberte si květinu, která se vám líbí.

Zdroj: zyttia.org

Vaše skryté “ já “ se projeví právě ve vašem výběru!

1. Mák

Zdroj: agrostory.com

Jste velmi energický člověk, milovník hlučných společností a večírků. Jste kreativní osobnost, rádi se učíte nové věci a máte talent vyjádřit svou jedinečnou osobnost.

Prostřednictvím opojné kouzla této květiny lide kolem nachází vaší osobnost magnetickou, je těžké na vás zapomenout. Však nepoužívejte tento magnetismus příliš často. Nezapomeňte, že mák produkuje nebezpečné a dokonce smrtící opium.

2. Kosatec

Zdroj: agrostory.com

Kosatec je jako důha – symbolizuje optimismus. Lidé, kterým se líbí kosatec, jsou tvůrci od přírody, mají divoké fantazie a bláznivé představivosti. Můžete se nudit a dokonce zapomenout na sliby, které jste slíbili.

Snažte se uspořádat svůj plán tím, že začnete z málého: například snídat zdravé jídlo každé ráno, nebo večer chodit na procházky. Pravidelnost pomůže zefektivnit vaši energii.

3. Tulipán

Zdroj: agrostory.com

Šíleně rádi cestujete, neustále hledáte změny a velmi dobře se přizpůsobujete, ale zároveň jste velmi blízcí rodině a přátelům. Jste vnímavý, pozorný a dobromyslný člověk.

Ale někdy můžete projevit i aroganci. Pokud jste v životě mimo hru, zamyslete se nad tím, co děláte špatně.

4. Růže

Zdroj: agrostory.com

Růže je samozřejmě spojena s láskou – takže můžeme říci, že jste velmi romantická, milující a vášnivá. Dáváte přednost respektování tradic a dokonce se chováte poněkud staromódně. Jste estét se smyslem pro styl a vždy chcete vidět to nejlepší v okolí.

Ale i vy máte své trny. Toužíte po dokonalosti a naivně očekáváte dokonalost od ostatních, což je naprosto špatné. Snažte se přijmout chyby jiných lidí, než je odsoudit.

5. Lilie

Zdroj: agrostory.com

Byla vysoce uctívána starými Řeky, protože podle mýtů tato květina vyrostla z mléka Hery, manželky Zeuse. Jste inteligentní a důstojný člověk, takže se k vám lidé chovají jako k mentorovi. Jste soucitný, přátelský a snažíte se pomáhat druhým.

Máte vynikající smysl pro styl. Máte tendenci brát vztah velmi vážně, navzdory své vlastní hravé povaze a lásce k romantickému flirtování.

6. Orchidej

Zdroj: agrostory.com

Je to půvabné a jemné stvoření přírody, takže jste také dobromyslný a mírumilovný člověk, který nenávidí neshody a konflikty. U orchidejí velmi úzce propletený kořenový systém a to rezonuje s vaším postojem k životu.

Máte tendenci vytvářet kolem sebe malý, ale v úzký kruh nejbližších přátel. Mimochodem, jen pro připomenutí, ve viktoriánské éře tato květina symbolizovala luxus a lásku ke svému vzhledu.

7. Fialka

Zdroj: agrostory.com

Je spojena s čistotou, zdrženlivostí a skromností. Vážíte si minimalismu a jednoduchosti.

Snář obvykle tvrdí, že vidět fialky ve snu je předzvěstí úspěchu, což znamená, že ve vašem životě existuje mnoho úspěšných pruhů.

8. Heřmánek

Zdroj: agrostory.com

Pokud máte rádi tuto malou a veselou květinu, pravděpodobně se vždy usmíváte a rádi šíříte optimismus a radost kolem sebe. Rádi odkládáte spoustu úkolů na později, necháte se unést večírky.

Velmi si vážíte aktivní dovolené a přírody. A také jste zastáncem dobrodružství, které zničí všechny vaše dětské obavy.

9. Narcis

Zdroj: agrostory.com

Na východě je narcis symbolem štěstí a materiálního blaha. Ale vy sami víte, že to všechno je výsledkem tvrdé, tvrdé a tvrdé práce.

Jste člověk milující a pečující pro své blízké, ale jste také pracovitý a ambiciózní.

10. Slunečnice

Zdroj: agrostory.com

Je to velká a velmi odvážná květina. I vy jste mu podobní a vyzařujete štěstí a teplo. Jen vaše přítomnost může osvětlit celou místnost.

Jste schopni podporovat ostatní a vždy pomáhat lidem, když potřebují tuto pomoc. Jste zářivé slunce, láskyplné a energické a vždy od vás přicházejí pozitivní vibrace.

Share