”Jsem v péči o sebe hodně konzervativní”: herec Petr Vondráček popsal své jasné zásady, kterých se drží

Herec, moderátor a muzikant Petr Vondráček (44) svým vzhledem vzbuzuje dojem, že před zrcadlem tráví minimálně hodinu času denně, ale pravdou je opak. Pro něj je to otázka několika minut. Navíc on má v tomto ohledu jasné zásady, kterých se drží.

Zdroj: idnes.cz

I při tom ho žádná kosmetická značka neoslovila, aby se stal její tváří. Na ani to nečeká. Kdysi dávno jen Vondráček přispíval do ankety o vůni roku. ”Pořád mi posílali nějaké vzorky, ke kterým jsem si vždycky přivoněl, a protože jsem měl trochu básnické střevo, tak jsem pak barvitě popsal, co jsem cítil, co mi to připomíná a při jaké příležitosti bych si to vzal na sebe,” připomíná Petr.

Zdroj: idnes.cz

Ale nikdy se mu nestalo, aby stal vyloženě tváří nějaké značky. ”Zastávám názor, že chlap se nemá příliš opečovávat. Proto mě možná nikdo neoslovil,” dodal.
Vondráček dokonce i má svoje osobní hranice tykající se péči o sebe. Třeba nikdy v životě nebyl na pedikúře ani manikúře, a to ho i neláká: podle něj chlapovi nepřísluší na tyhle věci chodit.

Zdroj: cesbrod.cz

Myslí si že chlap se má každý den mýt a holit, proto sám chce být čistý, mít umyté vlasy a hezky vonět. ”Jsem v péči o sebe hodně konzervativní, což znamená, že úplně neprosazuji kovbojskou teorii, že chlap má být cítit kůží, tabákem a potem, ale ani to sám se sebou nemá přehánět. Pečuji o sebe tak, abych nikomu nepřekážel, ale kolem mé vany nenajdete moc přípravků,” komentoval herec.

Zdroj: idnes.cz

Muzikant se pořád udržuje ve formě hraním tenis. Baví ho golf, který si oblíbil už jako kluk, fotbal, jezdí na kole, chodí na procházky do přírody.

Zdroj: idnes.cz

Chodí i plavat kvůli bolestem za krkem. ”Mám křivá záda. Občas mě bolí za krkem, takže se s tím snažím něco dělat. Sem tam se jdu nechat namasírovat a také chodím plavat,” objasnil Vondráček.

Share