Karlos Vémola chodil s modelkou z Velké Británii: Česká královna plastik Feuereislová sdílela o další milence Terminátora

35letý Karlos Vémola je známý nejenom svými úspěšnými zápasy v MMA, ale i tím, že měl velké množství milenek. Má manželku Lelu Ceterovou, se kterou se kvůli své nevěře rozvedl.

Zdroj: tyden.cz

Česká královna plastik Eva Feuereislovásdilela veřejnosti o další milence Terminátora. Jako první byla silikonová trenérka Zdeňka Černá, která se přiznala, že chodila s Vémolou.

Před několika týdny veřejnost se dozvěděla o nevěře Karlose Vémoly. Se svou exmanželkou Lelou má dcerku Lili, ale i to mu nevadilo podvádět v době, kdy Ceterová byla těhotná.

Zdroj: krajskelisty.cz

Nedávno se Lela od nevěrného manžela odstěhovala se svou dcerkou do svého bytu. Fitness trenérka Lulu nikdy netajila, že byla milenkou známého zápasníka, a vůbec ji nevadilo, že Vémola byl zadaný.

Podle slov Evy Feuereislové Karlos měl ještě několik milenek, a jednou z nich byla modelka pro Playboy, která bydlí ve Velké Británii. Jmenuje se Katarzyna Sobol.

Zdroj: starnow.co.uk

Feuereislová zjistila, že je milenkou Karlose přes sociální sítě, kde dívka na svém Instagramu sdílela fotografii v Vémolovém tričku: “Lvi žerou první”. Za několik hodin zveřejnila video, kde sedí v autě vedle Terminátora.

Česká královna silikonu je jistá, že Katarzyna je milenkou Karlose, protože je jeho typ. Má dlouhé blonďaté vlasy a také velká silikonová prsa.

Zdroj: extra.cz

Share