Je nyní jejich nejlepším kamarádem: Jak rodina zachránila život pejsku, který dlouhou dobu byl opuštěn

Když byla Charlie Bravo ještě štěně, byla vyhozena na ulici přímo v nosiči. Naštěstí chudáka našli laskaví lidé, kteří ji nenechali zemřít.

Zdroj: mimimetr.me

Jednoho dne Bret Weiningar a jeho syn jeli na motocyklech ve venkovské oblasti Arkansasu. Před výletem si rodina nedokázala ani představit, jaké setkání ji čeká.
Venku zima a v uschlé trávě našli lidé něco, co vypadalo jako krabice. Muži se o nález zajímali a rozhodli se ho líp prozkoumat.

Zdroj: mimimetr.me

Když se přiblížili, uvědomili si, že na silnici leží starý, částečně poškozený nosič pro zvířata. Uvnitř této „krabice“ byl vyděšený a hladovějící pes. Zvíře těžko stálo na nohou a jeho tělo bylo pokryto ranami a odřeniny. Zpočátku si hrdinové mysleli, že psa zasáhlo auto, ale po bližším zkoumání si uvědomili, že se jedná o stopy infekce, což naznačuje, že byl dlouho ve špinavém nosiči.

Zdroj: mimimetr.me

Důkazem toho byly také silně narostlé drápky chudáka. Když pes viděl neznámé lidí, okamžitě se skryl v rohu nosiče a snažil se schovávat. Bylo patrné, že hladový a dehydrovaný pes se snažil nosič kousat, aby se osvobodil od „zajetí“.

Zdroj: mimimetr.me

Je těžko si představit, co musel po celou tu dobu vydržet! Bret a Zach dali psovi vodu a trochu jídla, které měli. Rozhodli se vzít zvíře z ulice, ale uvědomili si, že nosič by k tomu nebyl vhodný. Muži se vrátili domů, aby tam nechali motocykly a vrátili se pro psa autem.

Zdroj: mimimetr.me

Cestou jeden z motocyklů se zastavil uprostřed silnice kvůli nedostatku paliva. Z tohoto důvodu byla cesta zpožděna. Po návratu na stejné místo našli hrdinové psa nehybně ležet v nosiči. Na vteřinu se mužům zdálo, že s pomoci nestihli, ale naštěstí bylo slyšet tiché kňučení.

Zdroj: mimimetr.me

Bret položil štěně na zadní sedadlo auta a jeli domů, kde bylo štěně koupáno a krmeno. Později rodina vezla psa k veterináři, aby vyšetřil. Od té chvíle začala léčba a psychologická rehabilitace psa.

Charlie byla zůstala u svých záchranářů, protože rodina už měla další domácí mazlíčky. Vyrostla a proměnila se v okouzlujícího, veselého psa, který si získal srdce Bretiny a Zachovy natolik, že bylo rozhodnuto ji ponechat v rodině.

Zdroj: mimimetr.me

Charlie už čtyři roky šťastně žije v milující rodině. Vzhledem k tomu, že pes má velmi aktivní a hravý charakter, byl pro něj vyroben speciální koš v podobě kufru, ve kterém cestuje ve společnosti svých milovaných majitelů.

Zdroj: mimimetr.me

Charlie miluje dobrodružství, a tak se s radostí vrhá do větru na motorce. Sdílí zájmy svých majitelů a žije nesmírně šťastný život. Jaké štěstí měl pes, že ho Bret a Zach kdysi našli!

Share