„Vypadá o 20 let mladší“:tato žena se přestala o sebe starat, ale výlet ke stylistovi změnil ji k nepoznání

Stylista Christopher Hopkins se proslavil již v roce 1990. Jako kouzelník snadno přemění unavené ženy v domácnosti na půvabné krásy. Christopher chce předat velmi důležitou zprávu: po padesáti může každá žena vypadat skvěle.

Jednou se 52letá vdova Maggie obrátila ke stylistovi. Po smrti svého manžela byla žena v depresi a přestala se o sebe starat. Děti prosily svou matku, aby vyhledala pomoc u stylisty, ale Maggie to rázně odmítla. Děti se staly jediným smyslem jejího života a všechno ostatní ztratilo svoji hodnotu.

Zdroj: nakonu.com

Děti dlouhou dobu přesvědčovaly svou matku, aby se vzdala do rukou profesionála, aby se dala do pořádku. Postupem času se žena vzdala a šla do salonu za Christopherem Hopkinsem.

Zdroj: nakonu.com

Stylista se rozhodl vytvořit skutečný zázrak. S pomocí stylového účesu, barvení a výrazného líčení změnil Maggie k nepoznání.

Zdroj: nakonu.com

Neuvěřitelná změna! Doufáme, že se změnou image si žena začne znovu užívat každý den a nezapomene na péči o sebe.

Zdroj: nakonu.com

Další šťastnou ženou, která se dostane do rukou talentovaného Christophera Hopkinse, je 65letá Marcia. Žena řekla, že se cítila na 25, ale vypadala na všech 90. Marcia se chtěla znovu vypadat svému věku, ale odmítla si barvit vlasy. Úkol stylisty nebyl snadný!

Zdroj: nakonu.com

Christopher vzal v úvahu všechna její přání a změnil obraz pouze pomocí módního účesu. Stylový guru dal ženě krátký bob a přidal objem. Úspěšný make-up byl posledním bodem dnešní transformace.

Zdroj: nakonu.com

Když se Marcia viděla v zrcadle, byla hodně potěšená. Žena přiznala, že se konečně cítila krásná. Nyní vypadá přesně na svůj věk.

„Vypadá o 20 let mladší!“ – píše fanoušek stylisty.

„Toto je jedna z nejlepších transformací, jaké jsem kdy viděla!“ – říká žena v komentářích.

Zdroj: nakonu.com

Poslední hrdinka se nevěnovala žádné péči o sebe. Karen, 65 let, zasvětila celý svůj život výchově čtyř dětí a poté devíti vnoučat. Nyní se žena chce soustředit na sebe, ale nejprve musí pracovat na svém vzhledu. Naštěstí padla do rukou zkušeného stylistu.

Zdroj: nakonu.com

Christopher se rozhodl zastřihnout Kareniny mrtvé kudrlinky a obarvit kořeny v bohatším odstínu. Dokončil vzhled lehkým make-upem a přinutil ženu, aby skutečně obdivovala svůj odraz v zrcadle.

Zdroj: nakonu.com

Publikum bylo také potěšeno neuvěřitelnou transformací:

„Úžasné, vypadá jako filmová hvězda!“

„Vypadá mnohem mladší!“

Zdroj: nakonu.com

Christopher Hopkins nepřestává ohromovat velkolepými transformacemi! Zlaté ruce profesionála opravdu kouzlí. Která žena se nejvíce změnila?

PSALI JSME: SVĚTOVĚ UZNÁVANÁ STYLISTKA UKAZUJE, JAK MŮŽE ZMĚNA ÚČESU RADIKÁLNĚ ZMĚNIT VZHLED ŽENY A NEUVĚŘITELNĚ PŘIDAT NA PŮVABU

PŘIPOMÍNÁME: ŽENICH ANI NEPOZNÁ: NEUVĚŘITELNÁ ZMĚNA NEVĚSTY PŘED A PO LÍČENÍ

Share